Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | October 20, 2017

Mine üles

Üles

Näitused 2016

 

TULEMUSED


16.-17.01.2016 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Helmut König (SV) varrukamehed Viktor Salalui ja Rene Radala
Kutsikad 6-9 kuud
VL2 Wunderstern Elmacho, omanik Ene Valdmann
VL4 Wundersetrn Elzana, omanik Terje Kütt
Kutsikad 6-9 kuud pikakarvalised
VL1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
VL3 Wunderstern Elly, omanik Ando Tombak
Veteranid
V2 Wunderstern Genf, omanikud Signe Šadeiko ja Riina Ruven
12-18 kuud
SG9 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
SG1 JUN SERT Wunderstern Donizetty, omanik Evely Vendla
SG2 Wunderstern Desideria, omanik Sille Mõik
Avaklass
SG3 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Kasutusklass pikakarvalised
V1 SERT Wunderstern Yo-Yo, omanikud Toomas Tamme ja Liisalii Tamme
V1 SERT Wunderstern Bem, omanikud Silvi ja Aivar Nõu
Kasutusklass
V1 Seffe von Vierhundert Hertz, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
V6 Wunderstern Vera, omanik Riina Ruven
V5 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar
V8 Wunderstern Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
V10 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
Parim emane varrukakoer: Seffe von Vierhundert Hertz


02.-03.04 SOOME erinäitus Lohja, kohtunik Luciano Musolino (Itaalia)
V5 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe
Yella V5


 

 

16.-17.04.2016 “Tallinna Võitja 2016″ kohtunik Olga Timofeeva (RUS)
Wunderstern Elmacho juunioriklass SP
Wunderstern Genf veteraniklass SP, SK, VET SERT, PI4
Wunderstern Elmezzi juunioriklass SP, SK, JUN SERT, VSPJ, VSP, TLNJW’16, TLNW’16
TW ElmezziTW GenfTW Mezzi

Edit Post


30.04-01.05.2016 ESLÜ peaerinäitus, kohtunikud Ulrich Hausmann (SV) ja Torsten Kopp (SV), varrukamehed Rene Radala ja Janar Klement

Kutsikad 9-12 kuud
VL2 Wunderstern Elmacho, omanik Ene Valdmann
VL9 Wunderstern Elzana, omanik Terje Kütt
Kutsikad 9-12 kuud pikakarvalised
VL1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
VL1 Wunderstern Elly, omanik Ando Tombak
Veteranid
V1 Wunderstern Dalissima, omanikud Veiko Väljas ja Riina Ruven
V2 Wunderstern Genf, omanikud Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V3 Wunderstern Gibson, omanik Tiina Selge
18-24 kuud
SG9 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
Avaklass
SG4 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Avaklass pikakarvalised
SG5 Wunderstern Bjerre, omanik Tõnu Joonas
Kasutusklass pikakarvalised
V3 Wunderstern Bem, omanikud Silvi ja Aivar Nõu
Kasutusklass
VA1, SERT Wunderstern Boston,omanikud Signe ja Märt Šadeiko
VA2 Seffe von Vierhundert Hertz, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
V7 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar
peakas 200peakas 241peakas 245peakas 003peakas 013peakas 069peakas 072peakas 074peakas 077Seffe-Boston_VA

Edit Post


15.05.2016 LÄTI erinäitus Liči, kohtunik Edgar Pertl (Austria)
Kasutusklass
V11 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe


02.-03.07.2016 Articus erinäitus Jüris, kohtunik Dirk Gabriel (SV) varrukamees Rene Radala
Kutsikad 4-6 kuud
VL2 Wunderstern Fuller, omanik Toivo Tamm
VL3 Wunderstern Faddy, omanik Piret Oper
VL4 Wunderstern Fenton, omanik Irene Metsis
Kutsikad 4-6 kuud pikakarvalised
VL1 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasma-Erisalu
Kutsikad 9-12 kuud
VL2 Wunderstern Elmacho, omanik Ene Valdmann
VL1 Wundersetrn Eleanora, omanik Kaire Hein
VL3 Wunderstern Elzana, omanik Terje Kütt
Kutsikad 9-12 kuud pikakarvalised
VL1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
VL2 Wunderstern Elly, omanik Ando Tombak
Veteranid
V2 Wunderstern Genf, omanik Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V3 Wunderstern Gibson, omanik Tiina Selge
18-24 kuud
SG5 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
SG1 Wunderstern Desideria, omanik Sille Mõik
Kasutusklass pikakarvalised
V4 Wunderstern Yo-Yo, omanik Toomas Tamme, Liisa-Lii Tamme
Kasutusklass
V3 Seffe von Vierhundert Hertz, omanik Signe Šadeiko ja Märt Šadeiko
V5 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe
V7 Wunderstern Vera, omanik Riina Ruven
V4 Wunderstern Boston, omanik Signe Šadeiko ja Märt Šadeiko
V6 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar
V8 Wunderstern Nord, omanik Annika Grünberg
Kasvatajaklassis kennelile 2. koht

364

 


08.07.2016 Hollandi Sieger Roermond, kohtunik Ulrich Hausmann (SV)
Noorteklass SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
10.07.2016 Saksa LG-näitus Dortmund-Scharnhorst-Werne, kohtunik Uwe Sprenger (SV)
Noorteklass SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
eurotripp 099


06.-07.08.2016 BALTI SIEGER, kohtunikud Rainer Mast (SV) ja Christoph Ludwig (SV)
varrukamehed Rene Radala ja Janar Klement

Kutsikad 4-6 kuud
VL3 Wunderstern Fuller
VL4 Wunderstern Faddy
VL5 Wunderstern Fenton
Kutsikad 4-6 kuud pikakarvalised
VL2 Wunderstern Foster
Veteranid
V1 Wunderstern Gibson
Noorteklass 12-18 kuud
SG8 Wunderstern Elmacho
SG12 Wunderstern Eleanora
Noorteklass 12-18 kuud pikakarvalised
SG1 JUN SERT Wunderstern Elmezzi
SG9 Wunderstern Elly
Keskmine klass 18-24 kuud
SG5 Wunderstern Desideria
Kasutusklass
VA4 TSB 4/4 Seffe von Vierhundert Hertz
V1 TSB 5/4 Wunderstern Giselle
Parim emane varrukakoer Wunderstern Giselle
Elmezzi SG1Seffe VA

F-pesa

Edit Post


14.08 Ülenurme Rahvuslik näitus,kohtunik Ahmet Cem Süntüc (Türgi)

Wunderstern Janeta Vet SERT, VSP
13925537_1189754711084077_7577164535413851292_o


 

02.-04.09.2016 BSZS Nürnberg, kohtunik Ulrich Hausmann (SV)
12-18 kuud pikakarvaliste isaste klassis osalev Wunderstern Elmezzi saavutas suurepärase tulemuse SG7!
Registreeritud oli sellesse vanuseklassi 48 koera ning osales 39 koera.

Elmezzi SG7

Edit Post


24.-25.09 LÄTI peaerinäitus Liči, kohtunik Lothar Quoll (SV)
18-24 kuud SG4 Wunderstern Donizetty, omanik Evely Vendla
kasutusklass V3 ja parim varrukakoer Wunderstern Bem, omanik Silvi ja Aivar Nõu


15.10.2016 ARTICUS kutsikanäitus ja TSB võistlus, kohtunik Sven Erik Lundkvist (Taani), varrukamees Madis Koitla
Kutsikad kuni 4 kuud
VL1 Wunderstern Hash, omanik Riina Ruven
Kutsikad 6-9 kuud
VL2 Wunderstern Fenton, omanik Irene Metsis
VL4 Wunderstern Fuller, omanik Toivo Tamm
L1 Wunderstern Faddy, omanik Piret Oper
Kutsikad 6-9 kuud pikakarvalised
VL2 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasma-Erisalu
Veteranid
V2 Wunderstern Genf, omanik Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V1 Wunderstern Izar, omanik Made Rässa
Parim kutsikas kuni 4 kuud: Wunderstern Hash

TSB VÕISTLUS
ISASED VETERANID
1. 5/3 Wunderstern Harrison, koerajuht Kadi Ebras
2. 4/3 Wunderstern Edisson, koerajuht Riina Ruven
3. 3/3 Wunderstern Juventus, koerajuht Maris Luberg

ISASED KOERAD
2. 5/5 Wunderstern Arest, koerajuht Vallo Valdmann
3. 5/4 Wunderstern Bem, koerajuht Aivar Nõu
4-6. 3/3 Wunderstern Myyth, koerajuht Ülle Vahesaar

EMASED KOERAD
1. 4/5 Seffe von Vierhundert Hertz, koerajuht Signe Šadeiko
3. 3/4 Wunderstern Vera, koerajuht Riina Ruven

EMASED VETERANID
1. 4/5 Wunderstern Izar, koerajuht Riina Ruven
dsc_0453 dsc_0719 dsc_0715 dsc_0711 dsc_0708 dsc_0551 dsc_0545 dsc_0216


 

error: Content is protected !!