Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Wunderstern Joop

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

  • Nimi: + EST J CH, BALTJW09, EST CH, VA  WUNDERSTERN JOOP
    Sündinud: 10.08.2008
    HD=AA ED=00 DNA
    Koolitus: KK-3, BH, AD, PJK-1, IPO-3
    Aretuskontroll: EST-I eluaegne
    Näitusehinne: VA (2x)

    Vanemad:
    Isa: + Bruno Du Val d’Anzin
    Ema: + EST V CH, EST Vet CH Kronis Kändrewa

    http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/575807.html


  • Järglased:
    1. Wunderstern Joop – Defendervil Alexia (4i+4e)
    sündinud 12.05.2011 Defendervil F-pesakond

  • Näitused:

    2015
    18.01.2015 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik G.H.Bakker (Holland, WUSV) kasutusklass V8
    03.05.2015 ESLÜ peaerinätus Tallinn, kohtunik Richard Brauch (SV) kasutusklass V3
    12.07.2015 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Helmut Buß (SV) kasutusklass V6

    2014
    19.01.2014 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Erich Bösl (SV) kasutusklass V6
    04.05.2014 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Hans-Ludger Göke (SV) kasutusklass V5
    12.07.2014 ARTICUS erinäitus, kohtunik Luciano Musolino kasutusklass V5
    02.08.2014 ESLÜ erinäitus, kohtunik Rüdiger Mai (SV) kasutusklass V5
    05.10.2014 BALTI SIEGER Leedu, kohtunik Erich Bösl (SV) kasutusklass V11


    2013
    20.01.2013 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik John Lijffijt (Holland, SV) kasutusklass V4
    05.05.2013 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Karl-Heinz Gladbach (SV) kasutusklass V2
    16.06.2013 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V6
    04.08.2013 BALTI SIEGER Tallinnas, kohtunik Harald Hohmann (SV) kasutusklass VA6


    2012

    22.01.2012 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik Karl-Heinz Zygadto (SV) kasutusklass V3
    06.05.2012 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Henning Setzer (SV) kasutusklass V9
    15.07.2012 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V5
    11.08.2012 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Klaus Gothe (SV) kasutusklass V5
    23.09.2012 BALTI SIEGER Lätis, kohtunik Hans-Peter Rieker (SV) kasutusklass VA5


    2011
    05.02.2011 Soome erinäitus Kotkas, kohtunik Helmut König (SV) kasutusklass V3
    03.07.2011 Articus erinäitus, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV) kasutusklass V6
    07.08.2011 Soome peaerinäitus, kohtunik Uwe Sprenger (SV) kasutusklass V1
    14.08.2011 ESLÜ erinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV) kasutusklass V2, SERT


    2010
    17.01.2010 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Christoph Ludwig (SV) 12-18 kuud SG2
    06.02.2010 SOOME erinäitus Kotka, kohtunik Uwe Sprenger (SV) 12-18 kuud SG2
    02.05.2010 ESLÜ peaerinäitus Viimsi, kohtunik Norbert Scharschmidt (SV) 18-24 kuud SG5
    09.05.2010 Läti erinäitus, kohtunik Hans-Peter Fetten (SV) 18-24 kuud SG1
    12.06.2010 SOOME erinäitus Hyvinkää, kohtunik Christoph Ludwig (SV) 18-24 kuud SG3
    20.06.2010 BALTI SIEGER Jüris, kohtunik Margit van Dorssen (SV) 18-24 kuud SG3
    18.07.2010 Haapsalu rahvuslik näitus, kohtunik Jan de Gids (NL) SP1, TP
    08.08.2010 SOOME peaerinäitus Raisio, kohtunik Henning Setzer (SV) 18-24 kuud SG1
    16.10.2010 Soome erinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV) kasutusklass V3


    2009
    18.01.2009 SOOME erinäitus Hämeenlinnas, kohtunik Rene Jörgensen (Taani), 4-6 kuud L+1
    19.04.2009 SOOME erinäitus Kotkas, kohtunik Erkki Läike (Soome), 8-10 kuud L+2
    01.05.2009 ESLÜ peaerinäitus Ruilas, kohtunik Albrecht Wörner (SV) 6-9 kuud VL1
    09.05.2009 LÄTI erinäitus Lièi, kohtunik Frank Goldlust (SV) 6-9 kuud VV2
    18.07.2009 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Hans-Peter Schweimer (SV), 9-12 kuud VL1
    25.07.2009 Haapsalu rahvuslik näitus, kohtunik Willemine van Deijl (NL) SP1, JUN SERT, TPJ, TP, JUN BIS-1, RÜP-2
    08.08.2009 ESLÜ erinäitus Kehra, kohtunik Franz-Peter Knaul (SV) 9-12 kuud VL1
    23.08.2009 BALTI VÕITJA 2009, kohtunik Zdravko Klicek (Horvaatia) SP1, JUN SERT, BALTJW09, TPJ, PI3
    06.09.2009 URAN erinäitus Elvas, kohtunik Freddy Christensen (Norra), 12-18 kuud SG1, JUN SERT
    12.09.2009 Tallinn rahvuslik näitus, kohtunik Beata Betkevica (Läti) SP1, TPJ
    20.09.2009 BALTI SIEGER Läti Ozolnieki, kohtunik Wilfried Scheld (SV), 12-18 kuud SG2
    11.10.2009 SOOME erinäitus Kurikka, kohtunik Dieter Oeser (SV), 12-18 kuud SG1


    2008
    22.11.2008 ESLÜ kutsikanäitus Kurnal, kohtunik Alar Müürisepp, kuni 4 kuud VL1, näituse parim isane kutsikas



 


error: Content is protected !!