Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | June 19, 2018

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2018


SAKSA LAMBAKOERTE ERINÄITUSED


Juuni
30.06 POOLA erinäitus Stargard, kohtunik Jürgen Hoffmann (SV)
30.06-01.07 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Erich Bösl (SV) reg 24.06 INFO

Juuli
21.07 LÄTI erinäitus Liči, kohtunik Waldemar Federak (Poola) reg 13.07/17.07 INFO
21.07 POOLA erinäitus Rypin (O.Bialystok) kohtunikud Rainer Mast ja Norbert Wetlaufer INFO
22.07 POOLA erinäitus Rypin (O.Toruń) kohtunikud Rainer Mast ja Norbert Wetlaufer
29.07 POOLA erinäitus Ruda Žmigrodzka, kohtunik Lutz Wischalla (SV)

August
04.08-05.08 ESLÜ erinäitus Tagadi, kohtunik Ralf Wille (SV) reg 25.07 INFO
04.08-05.08 SOOME SPL-näitus, kohtunik Lars Nielsen (Rootsi) reg 27.07 INFO
11.08 POOLA erinäitus Lutowiska, kohtunik Juraj Staudinger INFO
19.08 POOLA erinäitus Grebiszew
24.08-26.08 BALTI SIEGER Läti Bauska, kohtunikud Luciano Musolino (isased) ja Karl-Heinz Zygadto (emased) reg 31.07/12.08/17.08 INFO

September
06.09-09.09 BSZS Nürnberg INFO
15.09-16.09 POOLA erinäitus Wiecbork
22.09-23.09 LEEDU peaerinäitus Marijampole, kohtunik Helmut König (SV)

Oktoober
13.10-14.10 SOOME SPL-näitus, kohtunik Lothar Quoll (SV)
20.10-21.10 POOLA erinäitus Czchowie, kohtunik Norbert Scahrschmidt (SV)


RAHVUSVAHELISED JA RAHVUSLIKUD NÄITUSED


Juuli
07.07 Rahvusvaheline näitus Pärnu, kohtunik Anca Giura (Rumeenia)
08.07 Rahvusvaheline näitus Pärnu, kohtunik Pirjo Aaltonen (Soome)
14.07 Rahvuslik näitus Vanamõisa, kohtunik Tapio Eerola (Soome) reg 25.06 INFO
15.07 Rahvuslik näitus Vanamõisa, kohtunik Tuire Okkola (Soome) reg 25.06 INFO
21.07 Rahvuslik näitus Tartu mk Uderna, kohtunik Ligita Zake (Läti) reg 02.07 INFO
22.07 Rahvuslik näitus Tartu mk Uderna, kohtunik Lesley Chalmers (Uus-Meremaa) reg 02.07 INFO
28.07 Rahvuslik näitus Imavere, kohtunik Ahmet Virk (Pakistan) reg 10.07 INFO
29.07 Rahvuslik näitus Imavere, kohtunik Rochelle Ehrlich (LAV) reg 10.07 INFO

August
17.08  I ja III rühma näitus Jüri, kohtunik Savvas Hadjisavvas (Küpros) reg 22.07/29.07 INFO
19.08 Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018″, kohtunik Nemanja Jovanovič (Serbia) reg 19.07/02.08 INFO
25.08 Rahvuslik näitus Haapsalu, kohtunik Olena Goyenko (Ukraina) reg 31.07/10.08 INFO
26.08 Rahvuslik näitus Haapsalu, kohtunik Jasna Matejcic (Horvaatia) reg 31.07/10.08 INFO

September
08.09 Rahvuslik näitus Harju mk
22.09 Rahvusvaheline näitus Tallinn, kohtunik Ruth Wagner (Luksemburg) reg 31.07/07.09 INFO

Oktoober
20.10 Rahvuslik näitus Rakvere
21.10 Rahvuslik näitus Rakvere

November
03.11 Rahvusvaheline näitus Tartu
04.11 Rahvusvaheline näitus Tartu
24.11 Rahvuslik näitus Narva
25.11 Rahvuslik näitus Narva


 TULEMUSED


20.-21.01.2018 ARTICUS erinäitus, kohtunik Harald Hohmann (SV) varrukamehed Viktor Salaui ja Lauri Bauvald
Kutsikad 4-6 kuud isased
VL1 Wunderstern Nesco (Wunderstern Elmezzi-Seffe von Vierhundert Hertz), omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva
Kutsikad 4-6 kuud emased
VL1  Wunderstern Nikkie (Wunderstern Elmezzi-Seffe von Vierhundert Hertz), omanikud Signe ja Märt Šadeiko
Kutsikad 4-6 kuud isased pikakarvalised
VL1 Wunderstern Maximus (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanikud Merike Sisask ja Toomas Tamme
VL2 Wunderstern Melvin (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanik Meelis Karo
VL3 Wunderstern Matthias (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanik Kea-Kaia Reiman
Kutsikad 6-9 kuud
VL2 Wunderstern Jolana (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Naja) omanik Riina Ruven
VL10 Wunderstern Karelle (Whillo vom Klostermoor-Wunderstern Yella) omanik Marek Tammemäe
Veteranid
V1 VET SERT Wunderstern Myyth (Wunderstern Genf-Aussenhaus Ingel) omanik Ülle Vahesaar
18-24 kuud isased
SG2 Wunderstern Fuller (Sacco von Vierhundert Hertz-Wunderstern Ursel) omanik Toivo Tamm
18-24 kuud isased pikakarvalised
SG2 Wunderstern Foster (Sacco von Vierhundert Hertz-Wunderstern Ursel) omanik Anne Aasma-Erisalu
Kasutusklass emased pikakarvalised
V4 Wunderstern Elly (Margman Yes-Wunderstern Vera) omanik Ando Tombak
Kasutusklass isased pikakarvalised
V1 SERT Wunderstern Elmezzi (Margman Yes-Wunderstern Vera) omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva
Kasutusklass emased
V4 Wunderstern Vera (Demant’s Cona-Wunderstern Izar) omanik Riina Ruven
V8 Wunderstern Ursel (Marat  von Fidelius-Aussenhaus Ingel) omanikud Heidi Tamm, Marika Mikk, Riina Ruven


05.-06.05.2018 ESLÜ PEAERINÄITUS, kohtunikud Wolfgang Lauber (SV) ja Otto Körber-Ahrens (SV), varrukamehed Janar Klement ja Rene Radala
6-9 kuud isased
VL2 Wunderstern Nesco
6-9 kuud emased
VL2 Wunderstern Nikkie
9-12 kuud pikakarvalised isased
VL4 Wunderstern Maximus 
VL5 Wunderstern Melvin
VL6 Wunderstern Matthias
Veteranid isased
V2 Wunderstern Myyth
Avaklass emased
SG6 Wunderstern Elzana
Noorteklass emased
SG6 Wunderstern Jolana
Kasutusklass emased
V4 Wunderstern Vera
Kasutusklass isased pikakarvalised
VA1 SERT Wunderstern Elmezzi
Kasutusklass isased
V4 Wunderstern Elmacho


08.-10.06.2016 Soome peaerinäitus Tampere, kohtunikud Tytti Luoto (Soome) ja Henning Setzer (SV), varrukamees Janne Laitinen (Soome)
9-12 kuud isased
L+6 Wunderstern Nesco
9-12 kuud emased
L+13 Wunderstern Nikkie
12-18 kuud emased
SG10 Wunderstern Jolana
Kasutusklass pikakarvalised isased
VA2 Wunderstern Elmezzi


 

error: Content is protected !!