Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | August 20, 2018

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2018


SAKSA LAMBAKOERTE ERINÄITUSED


August
24.08-26.08 BALTI SIEGER Läti Bauska, kohtunikud Luciano Musolino (isased) ja Karl-Heinz Zygadto (emased) reg 17.08 INFO

September
06.09-09.09 BSZS Nürnberg INFO
15.09-16.09 POOLA erinäitus Wiecbork
22.09-23.09 LEEDU peaerinäitus Marijampole, kohtunik Helmut König (SV)

Oktoober
20.10-21.10 SOOME SPL-näitus, kohtunik Lothar Quoll (SV)
20.10-21.10 POOLA erinäitus Czchowie, kohtunik Norbert Scahrschmidt (SV)


RAHVUSVAHELISED JA RAHVUSLIKUD NÄITUSED


August
17.08  I ja III rühma näitus Jüri, kohtunik Savvas Hadjisavvas (Küpros)
19.08 Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018″, kohtunik Nemanja Jovanovič (Serbia)
25.08 Rahvuslik näitus Haapsalu, kohtunik Olena Goyenko (Ukraina)
26.08 Rahvuslik näitus Haapsalu, kohtunik Jasna Matejcic (Horvaatia)

September
08.09 Rahvuslik näitus Luige, kohtunik Helin Tenson (Soome) reg 21.08 INFO
22.09 Rahvusvaheline näitus Tallinn, kohtunik Ruth Wagner (Luksemburg) reg 07.09 INFO

Oktoober
20.10 Rahvuslik näitus Rakvere 31.08/21.09 INFO
21.10 Rahvuslik näitus Rakvere 31.08/21.09 INFO

November
03.11 Rahvusvaheline näitus Tartu, kohtunik Svetlana Belogurova (Venemaa) reg 02.10 INFO
04.11 Rahvusvaheline näitus Tartu, kohtunik Boris Chapiro (Prantsusmaa) reg 02.10 INFO
24.11 Rahvuslik näitus Narva
25.11 Rahvuslik näitus Narva


 TULEMUSED


20.-21.01.2018 ARTICUS erinäitus, kohtunik Harald Hohmann (SV) varrukamehed Viktor Salaui ja Lauri Bauvald
Kutsikad 4-6 kuud isased
VL1 Wunderstern Nesco (Wunderstern Elmezzi-Seffe von Vierhundert Hertz), omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva
Kutsikad 4-6 kuud emased
VL1  Wunderstern Nikkie (Wunderstern Elmezzi-Seffe von Vierhundert Hertz), omanikud Signe ja Märt Šadeiko
Kutsikad 4-6 kuud isased pikakarvalised
VL1 Wunderstern Maximus (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanikud Merike Sisask ja Toomas Tamme
VL2 Wunderstern Melvin (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanik Meelis Karo
VL3 Wunderstern Matthias (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanik Kea-Kaia Reiman
Kutsikad 6-9 kuud
VL2 Wunderstern Jolana (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Naja) omanik Riina Ruven
VL10 Wunderstern Karelle (Whillo vom Klostermoor-Wunderstern Yella) omanik Marek Tammemäe
Veteranid
V1 VET SERT Wunderstern Myyth (Wunderstern Genf-Aussenhaus Ingel) omanik Ülle Vahesaar
18-24 kuud isased
SG2 Wunderstern Fuller (Sacco von Vierhundert Hertz-Wunderstern Ursel) omanik Toivo Tamm
18-24 kuud isased pikakarvalised
SG2 Wunderstern Foster (Sacco von Vierhundert Hertz-Wunderstern Ursel) omanik Anne Aasma-Erisalu
Kasutusklass emased pikakarvalised
V4 Wunderstern Elly (Margman Yes-Wunderstern Vera) omanik Ando Tombak
Kasutusklass isased pikakarvalised
V1 SERT Wunderstern Elmezzi (Margman Yes-Wunderstern Vera) omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva
Kasutusklass emased
V4 Wunderstern Vera (Demant’s Cona-Wunderstern Izar) omanik Riina Ruven
V8 Wunderstern Ursel (Marat  von Fidelius-Aussenhaus Ingel) omanikud Heidi Tamm, Marika Mikk, Riina Ruven


05.-06.05.2018 ESLÜ PEAERINÄITUS, kohtunikud Wolfgang Lauber (SV) ja Otto Körber-Ahrens (SV), varrukamehed Janar Klement ja Rene Radala
6-9 kuud isased
VL2 Wunderstern Nesco
6-9 kuud emased
VL2 Wunderstern Nikkie
9-12 kuud pikakarvalised isased
VL4 Wunderstern Maximus 
VL5 Wunderstern Melvin
VL6 Wunderstern Matthias
Veteranid isased
V2 Wunderstern Myyth
Avaklass emased
SG6 Wunderstern Elzana
Noorteklass emased
SG6 Wunderstern Jolana
Kasutusklass emased
V4 Wunderstern Vera
Kasutusklass isased pikakarvalised
VA1 SERT Wunderstern Elmezzi
Kasutusklass isased
V4 Wunderstern Elmacho


08.-10.06.2016 Soome peaerinäitus Tampere, kohtunikud Tytti Luoto (Soome) ja Henning Setzer (SV), varrukamees Janne Laitinen (Soome)
9-12 kuud isased
L+6 Wunderstern Nesco
9-12 kuud emased
L+13 Wunderstern Nikkie
12-18 kuud emased
SG10 Wunderstern Jolana
Kasutusklass pikakarvalised isased
VA2 Wunderstern Elmezzi


30.06.2018 Hollandi Sieger 2018 Roermond, kohtunik Ulrich Hausmann (SV)
Kasutusklassis VA5 Wunderstern Elmezzi

01.07.2018 OG Bischofsheim näitus, kohtunik Dirk Gabriel (SV)
Kasutusklassis V1 Wunderstern Elmezzi


30.06-01.07 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Erich Bösl (SV) Varrukamehed Rene Radala ja Kalev Loit
9-12 kuud
VL3 Wunderstern Nesco
VL3 Wunderstern Nikkie
VL1 Wunderstern Maximus
VL2 Wunderstern Matthias
VL3 Wunderstern Melvin
Veteranid
V1 Wunderstern Myyth
12-18 kuud
SG8 Wunderstern Iira
SG11 Wunderstern Karella
SG12 Wunderstern Jolana
Kasutusklass
V1 SERT Wunderstern Elly
V4 Wunderstern Bem
V5 Wunderstern Vera
V7 Wunderstern Vox


04.-05.08.2018 ESLÜ erinäitus Tagadil, kohtuinik Ralf Wille (SV) varrukamehed Janar Klement ja Kalev Loit
4-6 kuud isased
VL5 Wunderstern Orlando
9-12 emased
VL1 Wunderstern Nikkie
12-18 kuud pikakarvalised
SG1 JUN SERT Wunderstern Maximus
SG4 Wunderstern Melvin
SG5 Wunderstern Matthias
Kautusklass pikakarvalised
V2 Wunderstern Elmezzi
V5 Wunderstern Bem


 

error: Content is protected !!