Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | February 23, 2018

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2018


SAKSA LAMBAKOERTE ERINÄITUSED


Märts
03.03-04.03 SOOME SPL-näitus Kirkkonummi, kohtunik Rene Jörgensen (Taani) reg 23.02 INFO

Aprill
14.04 POOLA erinäitus Kalisz, kohtunik W.Hassgal (SV)
29.04 POOLA erinäitus Wrocław, kohtunikud Frank Goldlust (SV) ja J. Stiegler (SV)

Mai
05.05-06.05 ESLÜ peaerinäitus Tagadi, kohtuniku Wolfgang Lauber (emased) ja Otto Körber-Ahrens (isased) reg 25.04 INFO
12.05-13.05 LÄTI erinäitus Liči, kohtunik Jurgen Maibuchen (SV) reg 23.04/02.05 INFO
13.05 POOLA erinäitus Rybnik, kohtunikud Lothar Quoll (SV) ja Heinz Scheerer (SV)
19.05 POOLA erinäitus Chorzów kohtunikud J.Stiegler ja W.Lauber (SV) INFO
26.05 POOLA erinäitus Kamionka (O.Rzeszów) kohtunikud S.Handy, A.Kotulski, J.Pazdan

Juuni
08.06-10.06 SOOME peaerinäitus Tampere, kohtunikud Tytti Luoto (kutsikad),Henning Setzer (täiskasvanud koerad)  INFO
16.06 LEEDU erinäitus
30.06-01.07 ARTICUS erinäitus Jüri

Juuli
21.07-22.07 LÄTI erinäitus Liči kohtunik Waldemar Federak (Poola)
21.07 POOLA erinäitus Rypin (O.Bialystok) kohtunikud Rainer Mast ja Norbert Wetlaufer
22.07 POOLA erinäitus Rypin (O.Toruń) kohtunikud Rainer Mast ja Norbert Wetlaufer

August
04.08-05.08 ESLÜ erinäitus
04.08-05.08 SOOME SPL-näitus, kohtunik Lars Nielsen (Rootsi)
11.08 POOLA erinäitus Lutowiska, INFO
24.08-26.08 BALTI SIEGER Läti Bauska, kohtunikud Luciano Musolino ja Karl-Heinz Zygadto

September
06.09-09.09 BSZS Nürnberg
GHKL-Rüden: Lothar Quoll (LG15)
GHKL-Hündinnen: Thomas Teubert (LG17)
JHKL-Rüden: Hans-Peter Rieker (LG13)
JHKL-Hündinnen: Dr. Wolfgang Lauber (LG09)
JKL-Rüden: Frank Goldlust (LG02)
JKL-Hündinnen: Bernd Weber (LG01)
LSTHKL-Rüden / HGH: Ulrich Hausmann (LG05)
LSTHKL-Hündinnen: Joachim Stiegler (LG18)
Zuchtgruppen: Joachim Stiegler (LG18)
TSB Rüden: Gerd Dexel (LG07)
TSB Hündinnen: Peter Arth (LG15)
Vertretungsfall im Krankheitsfall für alle Klassen: Jürgen Maibüchen (LG05)

22.09-23.09 LEEDU peaerinäitus

Oktoober
13.10-14.10 SOOME SPL-näitus, kohtunik Lothar Quoll (SV)


RAHVUSVAHELISED JA RAHVUSLIKUD NÄITUSED


Märts
18.03 Rahvusvaheline näitus Narva, kohtunik Livija Zizevske (Leedu) reg 25.02/03.03 INFO
24.03 Rahvuslik näitus Tallinn, kohtunik Dina Korna (Eesti) reg 07.03 INFO
25.03 Rahvuslik näitus Tallinn, kohtunik Tino Pehar (Horvaatia) reg 07.03 INFO

Aprill
15.04 Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2018″, kohtunik Myriam Vermeire (Belgia) reg 15.03/29.03 INFO

Mai
26.05 Rahvuslik näitus Võru mk Sulbi, kohtunik Tatyana Raschikhmarova (RUS) reg 11.03/29.04 INFO
27.05 Rahvuslik näitus Võru mk Sulbi, kohtunik Malgorzata W.-Wierzchowska (POL) reg 11.03/29.04 INFO

Juuni
01.06 I, II ja IX rühma näitus Vanamõisa, kohtunik Eugeny Kuplyauskas (Venemaa) reg 28.02/30.04/10.05 INFO
03.06 Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2018″ Luige, kohtunik Serghei Volinets (Moldova) reg 26.04/17.05 INFO
16.06 Rahvuslik näitus Harju mk
17.06 Rahvuslik näitus Harju mk

Juuli
07.07 Rahvusvaheline näitus Pärnu
08.07 Rahvusvaheline näitus Pärnu
14.07 Rahvuslik näitus Vanamõisa, kohtunik Tapio Eerola (Soome) reg 10.03/11.05/25.06 INFO
15.07 Rahvuslik näitus Vanamõisa, kohtunik Tuire Okkola (Soome) reg 10.03/11.05/25.06 INFO
21.07 Rahvuslik näitus Tartu mk
22.07 Rahvuslik näitus Tartu mk
28.07 Rahvuslik näitus Imavere, kohtunik Ahmet Virk (Pakistan) reg 10.04/10.06/10.07 INFO
29.07 Rahvuslik näitus Imavere, kohtunik Rochelle Ehrlich (LAV) reg 10.04/10.06/10.07 INFO

August
17.08  I ja III rühma näitus Harju mk
18.-19.08 Rahvusvaheline näitus “Balti Võitja 2018″
25.08 Rahvuslik näitus Haapsalu
26.08 Rahvuslik näitus Haapsalu

September
08.09 Rahvuslik näitus Harju mk
22.-23.09 Rahvusvaheline näitus Tallinn

November
03.11 Rahvusvaheline näitus Tartu
04.11 Rahvusvaheline näitus Tartu
24.11 Rahvuslik näitus Narva
25.11 Rahvuslik näitus Narva


 TULEMUSED


20.-21.01.2018 ARTICUS erinäitus, kohtunik Harald Hohmann (SV) varrukamehed Viktor Salaui ja Lauri Bauvald
Kutsikad 4-6 kuud isased
VL1 Wunderstern Nesco (Wunderstern Elmezzi-Seffe von Vierhundert Hertz), omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva
Kutsikad 4-6 kuud emased
VL1  Wunderstern Nikkie (Wunderstern Elmezzi-Seffe von Vierhundert Hertz), omanikud Signe ja Märt Šadeiko
Kutsikad 4-6 kuud isased pikakarvalised
VL1 Wunderstern Maximus (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanikud Merike Sisask ja Toomas Tamme
VL2 Wunderstern Melvin (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanik Meelis Karo
VL3 Wunderstern Matthias (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Yo-Yo), omanik Kea-Kaia Reiman
Kutsikad 6-9 kuud
VL2 Wunderstern Jolana (Wunderstern Elmezzi-Wunderstern Naja) omanik Riina Ruven
VL10 Wunderstern Karelle (Whillo vom Klostermoor-Wunderstern Yella) omanik Marek Tammemäe
Veteranid
V1 VET SERT Wunderstern Myyth (Wunderstern Genf-Aussenhaus Ingel) omanik Ülle Vahesaar
18-24 kuud isased
SG2 Wunderstern Fuller (Sacco von Vierhundert Hertz-Wunderstern Ursel) omanik Toivo Tamm
18-24 kuud isased pikakarvalised
SG2 Wunderstern Foster (Sacco von Vierhundert Hertz-Wunderstern Ursel) omanik Anne Aasma-Erisalu
Kasutusklass emased pikakarvalised
V4 Wunderstern Elly (Margman Yes-Wunderstern Vera) omanik Ando Tombak
Kasutusklass isased pikakarvalised
V1 SERT Wunderstern Elmezzi (Margman Yes-Wunderstern Vera) omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva
Kasutusklass emased
V4 Wunderstern Vera (Demant’s Cona-Wunderstern Izar) omanik Riina Ruven
V8 Wunderstern Ursel (Marat  von Fidelius-Aussenhaus Ingel) omanikud Heidi Tamm, Marika Mikk, Riina Ruven


 

error: Content is protected !!