Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | October 25, 2020

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2020

OKTOOBER
10-11.10 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik … reg 30.09 INFO

TULEMUSED 2020

18.-19.01.2020 ARTICUS erinäitus Kurna, kohtunik Edgar Pertl (Austria, SV) varrukamehed Viktor Salalui, Kalev Loit
Veteranid

V1 Seffe von Vierhundert Hertz
V2 Wunderstern Myyth
Avaklass pikakarvalised
SG1 Wunderstern Maximus
Noorteklass pikakarvalised
SG3 Wunderstern Pablo
SG5 Wunderstern Phoenix
SG7 Wunderstern Payton
SG2 Wunderstern Rosa
SG3 Wunderstern Pelyna
SG4 Wunderstern Pippa
SG5 Wunderstern Penelope
Kasutusklass pikakarvalised
V1 Wunderstern Elmezzi
V1 CAC Wunderstern Elly
Kasutusklass
V3 Wunderstern Niklas
V5 Wunderstern Karella
V7 Wunderstern Vera
Kasvatajaklass pikakarvalised
1. koht kennel WUNDERSTERN

04.-05.07 ARTICUS erinäitus Luige, kohtunik Joachim Stiegler (SV), varrukamehed Janar Klement ja Lauri Bauvald
6-9 kuud
VL1 Wunderstern Veiron
VL2 Wunderstern Vive Vincent
VL3 Wunderstern Verona
VL4 Wunderstern Valletta
VL1 Wunderstern Volck
VL2 Wunderstern Webber
VL1 Wunderstern Vivienne
Veteranid
V2 Wunderstern Myyth
V1 Seffe von Vierhundert Hertz
V2+Vet CAC Wunderstern Vera
12-18 kuud
SG3 Wunderstern Spicy
SG3 Wunderstern Thalissa
18-24 kuud
SG1 Wunderstern Romulus
SG5 Wunderstern Reena
SG2 Wunderstern Pablo
SG3 Wunderstern Payton
SG5 Wunderstern Phoenix
SG1 Wunderstern Rosa
SG3 Wunderstern Pelyna
SG5 Wunderstern Penelope
SG6 Wunderstern Pippa
Kasutusklass
V1 Wunderstern Elmezzi

26.07.2020 LÄTI erinäitus Liži, kohtunik Edfar Pertl (SV, Austria)
9-12 kuud

VL1 PP Wunderstern Verona
VL1 PP Wunderstern Volck
VL3 Wunderstern Veiron
18-24 kuud
SG1 Wunderstern Pelyna
SG2 Wunderstern Penelope
SG5 Wunderstern Pippa
Kasutusklass
V3 CQ Wunderstern Nikkie
V3 CQ Wunderstern Nesco

08.-09.08.2020 ESLÜ erinäitus Kuusalu, kohtunik Vadimas Volkovas (Leedu)
4-6 kuud
VL2 Wunderstern Yasko
9-12 kuud
VL4 Wunderstern Valletta
Avaklass
SG1 Wunderstern Phoenix
SG3 Wunderstern Pippa


13.09 ARTICUS kutsikanäitus, kohtunik Sami Baggström (Soome)
Varrukamehed Sten Lõhmus ja Kalev Loit

4-6 kuud VL2 Wunderstern Yasko
9-12 kuud 2.koht Wunderstern Veiron
9-12 kuud VL2 Wunderstern Verona
9-12 kuud VL1 Wunderstern Volck
9-12 kuud L1 Wunderstern Winston
9-12 kuud VL3 Wunderstern Vivienne
veteranid V1 Wunderstern Myyth
veteranid V1 Seffe von Vierhundert Hertz
veteranid V2 Wunderstern Vera
TSB võistlus
isased

3. koht Wunderstern Indy
4. koht Wunderstern Icco
5. koht Wunderstern Faddy
isased veteranid
1. koht Wunderstern Myyth
emased veteranid
1.koht Wunderstern Vera
3.koht Seffe von Vierhundert Hertz
emased
4.koht Wunderstern Elly
IGP-1 C-võistlus
2.koht Wunderstern Indy 87punkti
5-6.koht Wunderstern Faddy 75punkti
5-6.koht Wunderstern Oscar 75punkti
IGP-2 C-võistlus
1.koht Wunderstern Icco 93punkti

error: Content is protected !!