Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | August 21, 2017

Mine üles

Üles

Näitused 2014

TOIMUNUD NÄITUSED 2014


11.01.14 kõikide tõugude näitus Tartu, kohtunik Petr Rehanek (Tšehhi)

Wunderstern Breili TPK, EAH


12.01.14 kõikide tõugude näitus Tartu, kohtunik Anatoli Zhuk (Valgevene)
Wunderstern Breili TPK, EAH


18-19.01.2014 ARTICUS erinäitus, kohtunik Erich Bösl (SV)
Kasutusklass
V1 SERT Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar
V5 Wunderstern Nord, omanik Annika Grünberg, Riina Ruven
V6 Wunderstern Joop, omanik Toomas Kattel
V7 Wunderstern Spartacus, omanik Innar Kaasik, Riina Ruven
V7 Seffe von Vierhundert Hertz, omanik Signe Šadeiko
V8 Wunderstern Felicitala, omanik Innar Kaasik
Parim isane varrukakoer Wunderstern Edisson
Avaklass
SG2 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Keskmine klass
SG2 Wunderstern Ursula, omanik Viktor Butov
SG4 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
Keskmine klass pikakarvalised
SG2 Wunderstern Ulrica, omanik Rein Palling
Veteranid
V2 VET SERT Wunderstern Becher Zilver, omanik Signe Šadeiko
V2 VET SERT Wunderstern Dalissima, omanik Veiko Väljas, Imbi Otti, Riina Ruven
Kutsikad 9-12 kuud
VL2 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe
Kutsikad 9-12 kuud pikakarvalised
VL1 Wunderstern Yo-Yo, omanik Toomas Tamme, Liisa-Lii Tamme
Kutsikad 6-9 kuud pikakarvalised
VL2 Wunderstern Bentley, omanik Ingrid Roopärg
L1 Wunderstern Bjerre, omanik Tõnu Joonas
Kutsikad 6-9 kuud
VL7 Wunderstern Boston, omanik Signe Šadeiko
VL8 Wunderstern Bolt, omanik Marten Liiva
L1 Wunderstern Arest, omanik Riina Ruven
L2 Wunderstern Alco, omanik Aldi, Riina Ruven
Kasvatajaklass
2.koht kennel WUNDERSTERN
Myyth V1


13.04.2014 Tallinna Võitja 2014 näitusel (kohtunik Alar Müürsiepp)

Wunderstern Bjerre SP 1 SK PE3 TPJ Jun SERT

Bjerre Jun Sert

 


27.04.2014 HARANDUS saksa lambakoerte erinäitus Narva, kohtunik Muriel Filleaudeau (FRA)

Kasutusklass
V4 Wunderstern Joop, omanik Toomas Kattel
V2 Seffe von Vierhundert Hertz, omanik Signe Šadeiko
Avaklass
SG1 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Noorteklass
SG3 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe
Veteranid
V2 VET SERT Wunderstern Becher Zilver, omanik Signe Šadeiko
Kutsikad 9-12 kuud
VL3 Wunderstern Bolt, omanik Marten Liiva
Narva erikas 136 Joop Narva Seffe V2 Narva erikas 141 Narva Bolt P DSC02290

 

 


ESLÜ peaerinäitus 03-04.05.2014, kohtunik Hans-Ludger Göke (SV)

9-12 kuud kutsikad
VL4 Wunderstern Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
VL9 Wundersetrn Bolt, omanik Marten Liiva
9-12 kuud pikakarvalised
VL1 Wunderstern Bjerre, omanik Tõnu Joonas
12-18 kuud
SG10 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe
12-18 kuud pikakarvalised
SG1 JUN SERT Wunderstern Yo-Yo
18-24 kuud
SG7 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
Avaklass
SG2 Wunderstern Gibson, omanik Tiina Selge
SG5 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Kasutusklass
V5 Seffe von Vierhundert Hertz, omanik Signe Šadeiko
V5 Wunderstern Joop, omanik Toomas Kattel
V9 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar
V11 Wunderstern Nord, omanik Annika Grünberg
SG2 Wunderstern Spartacus, omanikud Innar Kaasik ja Pille Heinsaar
Kasvatajaklass
1. koht kennel WUNDERSTERN

2.päev 014 peakas 063 peakas 018 peakas 091 peakas 171

peakas 204

kennel


 


01.06 rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2014”, Tallinn, kohtunik Andras Korozs (Ungari)
Wunderstern Bjerre SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT
EW 062

 

 

 

 

 

 

 

 

 


21.06.14 kõikide tõugude näitus Luige, kohtunik Lidija Oklescen
Wunderstern Myyth, SP1, SK, SERT, TP
Myyth TP

 

 

 

 

 

 

 

 

 


22.06.14 kõikide tõugude näitus Luige, kohtunik Valentina Ivanicheva
Wunderstern Bjerre SP1, SK, JUN SERT, TPJ, TP
Bjerre EST J CH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Articus erinäitus 12-13.07.2014 Jüris, kohtunik Luciano Musolino
Wunderstern Becher Zilver veteranid V2 VET SERT
Wunderstern Boston 12-18 kuud SG7
Wunderstern Bolt 12-18 kuud SG9
Wunderstern Yella 12-18 kuud SG5
Wunderstern Bem 12-18 kuud pikakarvalised SG1 JUN SERT
Wunderstern Yo-Yo 12-18 kuud pikakarvalised SG2
Wunderstern Bjerre 12-18 kuud pikakarvalised SG3
Wunderstern Gibson avaklass SG1
Wunderstern Ursel avaklass SG4
Wunderstern Ulrica avaklass pikakarvalised SG1
Wunderstern Joop kasutusklass V5
Wunderstern Myyth kasutusklass V6
Wunderstern Spartacus kasutusklass SG1
Kasvatajaklass 2. koht kennel Wunderstern

2.päev 037


 

 

 

 

 

 

 

 


19.07.3014 kõikide tõugude näitus Põlvamaa, kohtunik Suncica Lazic (Serbia)
Wunderstern Yella SP1, SK, JUN SERT, TPJ, TP, Juuniorite BIS-2
Yella sert

 

 

 

 

 

 

 

 


20.07.2014 kõikide tõugude näitus Ülenurme, kohtunik Colm Beattie (Iirimaa)
Wunderstern Yella SP1, SK, JUN SERT, TPJ, VSP, Juuniorite BIS-4


20.07.2014 LÄTI erinäitus, kohtunik Jurgen Maibuchen
Wunderstern Bjerre 12-18 kuud SG1
bjerre lätis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.07.2014 kõikide tõugude näitus Haapsalu, kohtunik Julia Ovsyannikova (Venemaa)
Wunderstern Yo-Yo juuniorklass SP1, SK, Jun SERT, TPJ, TP
10578391_836086983083170_686177986_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.08.2014 ESLÜ erinäitus Tagadil kohtunik Rüdiger Mai (SV) varrukamees Janar Klement
Noorteklass 12-18 kuud
SG3 Wunderstern Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
SG5 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe
Noorteklass 12-18 kuud pikakarvalised
SG1 JUN SERT Wunderstern Bem, omanik Aivar Nõu
SG1 JUN SERT Wunderstern Yo-Yo, omanikud Liisa-Lii Tamme, Toomas Tamme
SG2 Wunderstern Bjerre, omanik Tõnu Joonas
Kasutusklass
V3 Seffe von Vierhundert Hertz, omanik Signe Šadeiko
V5 Wunderstern Joop, omanik Toomas Kattel
Bem SG1 Bem Bjerre SG2 Boston SG3 Boston Seffe V3 Seffe Yella SG5 Yella Yo-Yo SG1 Yo-YoJoop V5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


30.08.2014 kõikide tõugude näitus Väimela, kohtunik Dina Korna (Eesti)
Wunderstern Breili JUN SERT, TPJ
Breili JSERT

 

 

 

 

 

 

 

 


31.08.2014 kõikide tõugude näitus Väimela, Vjacheslav Verbitski (BLR)
Wunderstern Yella JUN SERT
Yella JCH

 

 

 

 


13.09.2014 URAN erinäitus Ülenurmel, kohtunik Frank Goldlust (SV) varrukamees Janar Klement
Wunderstern Champ kutsikad 4-6 kuud VL1
Wunderstern Costa kutsikad 4-6 kuud VL1
Wunderstern Edisson veteranid V1 Vet SERT
Wunderstern Boston 12-18 kuud SG4
Wunderstern Bem 12-18 kuud pikakarvalised SG1 JUN SERT
Wunderstern Breili 12-18 kuud SG6
Wunderstern Bjerre 12-18 kuud pikakarvalised SG2
Wunderstern Yella 18-24 kuud SG2
Wunderstern Yo-Yo 18-24 kuud pikakarvalised SG1
Wunderstern Janeta avaklass SG8
Seffe von Vierhundert Hertz kasutusklass V7
Wunderstern Myyth kasutusklass V5
Kasvatajaklass 3.koht kennel Wunderstern

DSC_0218 DSC_0260

 

 

 

 

 

 


21.09.2014 LÄTI peaerinäitus Ozolnieki, kohtunik Christoph Ludwig (SV)
Varrukamehed Dzintars Siliņš ja Māris Krūmiņš

Wunderstern Bolt 12-18 kuud SG4
Wunderstern Bjerre 12-18 kuud pikakarvalised SG1
Wunderstern Yella 18-24 kuud SG5
Wunderstern Dalissima veteranid V1
Seffe von Vierhundert Hertz kasutusklass VA2
Seffe Lätis Bolt Lätis (1) Bolt Lätis (2)

 

 

 

 

 

 

 

 


 04-05.10.2014 Balti Sieger Leedus, kohtunik Erich Bösl (SV)
Wunderstern Costa 4-6 kuud emased VL5
Wunderstern Boston 12-18 kuud SG5
Wunderstern Bolt 12-18 kuud SG6
Wunderstern Bjerre 12-18 kuud SG1 LT JUN SERT
Wunderstern Yella 18-24 kuud SG6
Wunderstern Dalissima veteranis V1
Wunderstern Myyth kasutusklass V10
Wunderstern Joop kasutusklass V11

BS 045 BS 089 BS 235 BS 333 BS 34810247360_927755057239171_188047075132638556_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



18.10.2014 ARTICUS mitteametlik näitus kutsikatele ja veteranidele

Kohtunik Kim Baggström (Soome)
Kutsikad 4-6 kuud
VL2 Wunderstern Champ
VL4 Wunderstern Costa
Veteranid
2.koht Wunderstern Edisson
1.koht Wunderstern Felicitala
2.koht Hera Loo Betsy
Kutsikanäitus 055 Kutsikanäitus 136 Kutsikanäitus 538 Kutsikanäitus 566 Kutsikanäitus 574

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15.11.2014 Leedu kõikide tõugude näitus, kohtunik Valentina Ivanisheva 
Wunderstern Bem JUN SERT, TPJ, VSP


23.11.2014 Läti rahvusvaheline näitus “ZOOEKSPO‘2014” kohtunik Oleg Yanchev (Venemaa)
Wunderstern Bjerre, SP1, PP, LV JUN SERT, TP

Bjerre Lätis 022

 

 

 

 

 

 


 

error: Content is protected !!