Kontakt

KENNEL WUNDERSTERN

Aadress: Aaviku küla, Rae vald, Harjumaa

Riina Ruven
+3725066618
riina@wunderstern.org.ee

Ants Ruven
ruven@hot.ee


Kennel Wunderstern

Kui soovid endale tervet ja parimate tõuomadustega Saksa lambakoera, tahad tegeleda koeraspordiga, osaleda treeningutel, võistlustel ning näitustel nii Eestis kui välismaal või unistad lihtsalt toredast neljajalgsest pereliikmest, siis oled Wundersterni näol leidnud sobiva kenneli.

Wundersterni kenneli ajalugu ulatub aastasse 2004, mil kogu elu koertega lähedalt seotud ja tõsiselt tegelenud inimesed otsustasid Saksa lambakoerte aretustööga tegeleda Eestis rahvusvahelisel tasemel. Kenneli raudvaraks on esimesed aretuskoerad Kronis Kändrewa (sünd 10.01.2001) ja Aussenhaus Ingel (sünd 29.01.2004), kelle parimaid omadusi oleme edasi andnud juba mitmeid põlvkondi.

Kui küsida, mis on Wundersternide edu saladus, siis tõenäoliselt see, et me ei ole lihtsalt aretajad, vaid tõesti hoolime oma koertest ja nende kasvandike käekäigust ning teeme oma tööd kirega, mis tõmbab ligi üha enam koerasõpru.

Wundersternide aretuses kasutame nii Eesti kui välismaiseid paaritusi. Hoolitseme ja vastutame selle eest, et omavahel ei ristataks suguluses olevaid või tõustandarditele mittevastavaid koeri. Pesakondades esineb nii aretus- ja näitusekoeri kui pikakarvalisi ja nn kodukoeri. Esimeste omanikelt eeldame tõsisemat treeningutel ja näitustel osalemist, mis omakorda tagab aretustöö kvaliteedi täna ja tulevikus.

Toetame oma kogemuste ja tugivõrgustikuga ühtviisi nii aretuskoerte omanikke, fanaatilisi koeraspordi harrastajaid kui kodukoeraks kutsika võtnud koerasõpru.

Wundersterni kenneli koeri treenivad pädevad atesteeritud treenerid ning näitustel ja võistlustel hinnatud varrukamehed. Korraldame regulaarselt eksameid, aretuskontrolle ja võistlusi, kus lektoriteks ja kohtunikeks on nii Eesti tunnustatuimad tegijad kui välismaised spetsialistid.

Treeningute ja võistluste paremaks organiseerimiseks oleme loonud klubi Articus, kuhu kuulub üle 100 koeraomaniku, neist paljud mitme koeraga. Paljudest klubi liikmetest on ühiste ettevõtmiste käigus saanud sõbrad ka eraelus.

Meie koerte tervise aluseks on kvaliteetne tasakaalustatud toit. Teeme koostööd Calibra’ga, tänu millele on meie kenneli koerte omanikel võimalus osta kvaliteettoitu soodsama hinnaga kui kauplustes.

NB! Kui oled otsustanud võtta Saksa lambakoera, oled tegemas parimat valikut. Pead vaid arvestama, et tegu on intelligentse tõuga, kes vajab hoolt ja tõsist tegelemist ning kelle liikumisvajadus on keskmisest suurem. Seepärast müüme kutsikaid vaid inimestele, kelle olmetingimused, füüsiline vorm ja südametunnistus neid suurepäraseid koeri väärivad.

Kohtumiseni!
Riina Ruven

Kennel Wunderstern

ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2016  2.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2015  3.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2014  3.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2013  2.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2012  1.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2011  2.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2010  1.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2009  5.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2008  2.koht
ESLÜ Aasta Parim Näitusekoerte Kennel 2007  4.koht

ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2016 3.koht
ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2015 5.koht
ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2014 2.koht
ESLÜ Aasta parim Universaalkoerte Kennel 2013 1.koht
ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2011 2.koht
ESLÜ Aasta Parim Universaalkoerte Kennel 2008 3.koht

ESLÜ Aasta Parim Töökoerte Kennel 2014  3.koht
ESLÜ Aasta Parim Töökoerte Kennel 2013  2.koht

ESLÜ Aasta Parim Töökoerte Kennel 2011  5.koht

 

2 thoughts on “Kontakt

Comments are closed.