Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Wunderstern Becher Zilver

V, EST VET CH Wunderstern Becher Zilver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: + Wunderstern Becher Zilver
Sündind: 11.10.2004
HD=AA ED=00 DNA
Koolitus: KK-3, BH, IPO-2, SCHH-3
Aretuskontroll: EST-I eluaegne
Näitusehinne: V, näituse parim varrukakoer ( 3 x )

Vanemad:
Isa: + VA Sensen Mann Atlas
Ema: + EST V CH, EST Vet CH Kronis Kändrewa

http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/455186.html



Näitused:


18.06.2005 Tartu URAN kutsikate näitus-ülevaatus, Heli Talvik (Eesti), 6-9 kuud VL2
09.07.2005 Luige rahvuslik näitus, Hermann Bürk (Saksamaa), 6-9 kuud SP1, TPK, EAH
17.09.2005 Tartu URAN erinäitus, Vladimir Petrov (Läti), 9-12 kuud VL3


23.04.2006 Narva HARANDUS erinäitus, Pekka Hannula (Soome), 18-24 kuud SG3
17.06.2006 Pärnu rahvusvaheline näitus, Jouko Yrjölä (Soome), avaklass SP1, SERT, CACIB, VSP
08.07.2006 Luige rahvuslik näitus, Jose Vidal (Venezuela), avaklass SP1, SERT, TP, RÜP-1, BIS-3
13.08.2006 ESLÜ erinäitus, Rolf Evensen (Norra), 18-24 kuud SG3
03.09.2006 SV BSZS Oberhausen Saksamaa, Hans-Joacim Dux (SV), 18-24 kuud SG111


11.02.2007 SOOME spl-erinäitus, Rüdiger Mai (SV), kasutusklass V6
22.04.2007 Narva HARANDUS erinäitus, Marina Kovalenko (Venemaa), kasutusklass V5
12.08.2007 ESLÜ erinäitus, Anders Eriksson (Rootsi), kasutusklass V5


01.06.2008 BALTI SIEGER Leedus, Franz-Peter Knaul (SV), kasutusklass V6, parim varrukakoer
19.07.2008 Läti erinäitus, kohtunik Antanas Butkus (Leedu), kasutusklass V2, CQ
10.08.2008 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Heinz Scheerer (SV), kasutusklass V6
28.09.2008 Leedu peaerinäitus Marijampole, kohtunik Henning Setzer (SV) kasutusklass V2, parim varrukakoer


18.04.2009 SOOME erinäitus Kotka, kohtunik Christoph Ludwig (SV),  kasutusklass V6
03.05.2009 ESLÜ peaerinäitus Ruila, kohtunik Albrecht Wörner (SV), kasutusklass V7
19.07.2009 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Hans-Peter Schweimer (SV), kasutusklass V4 parim varrukakoer
06.09.2009 URAN erinäitus Elva, kohtunik Freddy Christensen (Norra), kasutusklass V5


17.01.2010 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V8


01.05.2011 ESLÜ peaerinäitus Ruilas, kohtunik Richard Brauch (SV) kasutusklass V5
14.08.2011 ESLÜ erinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV) kasutusklass V6
18.09.2011 LÄTI peaerinäitus, kohtunik Johann Mayer (SV) kasutusklass V9


16.09.2012 URAN erinäitus Ülenurmel, kohtunik Sven-Erik Lundkvist (Taani) kasutusklass V5


19.01.2013 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik John Lijffijt (Holland, SV) veteranid SG1
04.05.2013 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Karl-Heinz Gladbach (SV) veteranid V5
15.06.2013 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Christoph Ludwig (SV) veteranid V4
29.09.2013 LÄTI peaerinäitus Dole, kohtunik Leonhard Schweikert (SV) veteranid V3


18.01.2014 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik Erich Bösl (SV) veteranid V2 Vet SERT
27.04.2014 HARANDUS erinäitus Narvas, kohtunik Muriel Filleaudeau (FRA) veteranid V2 Vet SERT
12.07.2014 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Luciano Musolino veteranid V2 Vet SERT


 

 

 

error: Content is protected !!