Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Wunderstern Edisson

Edisson 13.09.14

 

  • Nimi: + EST V CH, EST Vet CH, BALTW09 WUNDERSTERN EDISSON

    Sündind: 25.01.2006
    HD=BB
    ED=00
    Koolitus: KK-1, BH, AD
    Aretuskontroll: EST-I eluaegne
    Näitusehinne: V1, näituse parim varrukakoer (5x)

    Vanemad:
    Isa: + Arko vom Butjenter Land
    Ema: + Aussenhaus Ingel
    http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/477624.html


  • 1. Wunderstern Edisson – Wolffhouse-Caratia Get Over It (5i+2e)
    sündinud 27.12.2009 www

    2. Wunderstern Edisson – Hera Loo Betsy (3i+1e)
    sündinud 27.05.2010 Wunderstern O-pesakond

    3. Wunderstern Edisson – Estrellest Basira (2e)
    sündinud 25.03.2012 Estrellest H-pesakond

    4. Wunderstern Edisson – Wunderstern Hallie (4i+3e)
    sündinud 17.07.2012 Wunderstern W-pesakond

    5. Wunderstern Edisson – Wunderstern Jabata (3e)
    sündinud 13.03.2013 Wunderstern Y-pesakond

     

  • Näitused:


    2014

    13.09.2014 URAN erinäitus Ülenurme, kohtunik Frank Goldlust (SV) veteranid V1, Vet SERT

     


    2013
    20.01.13 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik John Lijffijt (Holland, SV) kasutusklass V2, parim varrukakoer


    2012
    22.01.12 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik Karl-Heinz Zygadto (SV) kasutusklass V5
    18.03.12 SOOME erinäitus Lohja, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V9
    06.05.12 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Henning Setzer (SV) kasutusklass V2, parim isane varrukakoer
    15.07.12 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V4
    11.08.12 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Klaus Gothe (SV) kasutusklass V4, parim isane varrukakoer
    16.09.2012 URAN erinäitus Ülenurmel, kohtunik Sven-Erik Lundkvist (Taani) kasutusklass parim isane varrukakoer
    23.09.12 BALTI SIEGER Lätis, kohtunik Hans-Peter Rieker (SV) kasutusklass V8


    2011
    03.07.11 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV) kasutusklass V5
    14.08.11 ESLÜ erinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV) kasutusklass V1


    2009
    17.01.09 SOOME erinäitus Hämeenlinnas, kohtunik Rene Jörgensen (Taani), kasutusklass V6
    18.04.09 SOOME erinäitus Kotkas, kohtunik Christoph Ludwig (SV), kasutusklass V5
    26.04.09 HARANDUS erinäitus Laagnal, kohtunik Astrid Lundava (Eesti), kasutusklass V3,SERT
    03.05.09 ESLÜ peaerinäitus Ruila, kohtunik Albrecht Wörner (SV), kasutusklass V4, parim isane varrukakoer
    19.07.09 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Hans-Peter Schweimer (SV), kasutusklass V6
    23.08.09 BALTI VÕITJA 2009, kohtunik Zdravko Klicek (Horvaatia) SP1, EST SERT, CACIB, BALTW09, TP


    2008
    19.07.08 Läti erinäitus, kohtunik Antanas Butkus (Leedu), avaklass SG1
    10.08.08 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Heinz Scheerer (Saksamaa), avaklass SG2
    06.09.08 Lagedi rahvuslik näitus, kohtunik Miroslav Zidar (Sloveenia), SP1, SERT, TPI, VSP


    2006
    18.06.06 Tartu URAN kutsikate näitus-ülevaatus, 4 kuud VL1, parim isane kutsikas
    04.08.06 Soome peaerinäitus, Põhjamaade võitja 2006, Henning Setzer (SV), 6-8 kuud L+5
    12.08.06 ESLÜ erinäitus, Rolf Evensen (Norra), 6-9 kuud VL2



error: Content is protected !!