Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Wunderstern Genf

Genf 06.05.12Genf-portree 2012

 


  • Nimi: + EST J CH, LTU JCH, EST CH, LVA CH, EST Vet CH, VA WUNDERSTERN GENF
    Sündinud: 28.07.2007
    HD/ED=normal (AA/00)
    DNA geprüft
    ZW=89
    Koolitus: IPO-2, KK-2, BH, AD
    Aretuskontroll: SV Kkl-1 Lbz
    Näitusehinne: VA (3x)

    Vanemad:
    Isa: + VA2 (BSZS) Quantum Von Arminius
    Ema: + EST V CH, EST Vet CH Kronis Kändrewa

    http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/548376.html



  • Wunderstern Genf – Kioto Kemermoor
    Sündinud 23.08.2011 kennel Kemermoor (Läti)
    2 isast ja 8 emast
    Rasta Kemermoor BALTJW12, EST J CH
    Remuss Kemermoor SG1, PD
    Rioto Kemermoor AA/00
    + Royza Kemermoor Kkl-1


    Wunderstern Genf – Estrellest Delta
    Sündinud 19.05.2011 kennel Estrellest (Eesti)
    4 isast ja 2 emast

    Estrellest Wunder Dame EST J CH
    Estrellest Wunder Boss SG2, 2x JUN CAC
    Estrellest Wunder Solo VL3


    Wunderstern Genf – Wolffhouse-Caratia Get Over It
    Sündinud 08.04.2011 kennel Diva’s Heroes (Soome)
    4 isast ja 4 emast

    Diva’s Heroes Bonnie AA/00
    Diva’s Heroes Brave Heart AA/00
    Diva’s Heroes Beck CB/00


    Wunderstern Genf – Agra Kemermoor
    Sündinud 16.07.2010 kennel Kemermoor (Läti)
    6 isast ja 4 emast


    Wunderstern Genf – Harmonija Meiles Erdve
    Sündinud 19.06.2010 kennel Laukine Vilauoge (Leedu)
    4 isast ja 4 emast

    Kava Laukine Vilauoge BB/00


    Wunderstern Genf – Demant’s Bettina
    Sündinud 22.02.2010 kennel Demant’s (Soome)
    2 isast ja 5 emast

    + Demant’s Domino AA/00, IPO-1, Kkl-1

     


    Wunderstern Genf – Aussenhaus Ingel
    Sündinud 08.09.2009 Wunderstern M (Eesti)
    4 isast ja 6 emast

    + Wunderstern Myyth CC/00, IPO-1, BH, AD, KK-3, Kkl-1, EST CH
    Wunderstern Macho AA/00, KK-1, EST J CH
    Wunderstern Mania AB/00, BH, KK-1
    Wunderstern Milla BC/00
    Wunderstern Mazerati  BA/00



  • Näitused:


    2017
    14.01.2017 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Frank Goldlust (SV) veteranid V1
    15.07.2017 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Friedrich Gerstenberg (SV) veteranid V1


    2016
    16.01.2016 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Helmut König (SV) veteranid V2
    27.04.2016 “Tallinna Võitja 2016” kohtunik Olga Timofeeva (RUS) VET SERT
    30.04.2016 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Ulrich Hausmann (SV) veteranid V2
    02.07.2016 ARTICUS erinäitus, kohtunik Dirk Gabriel (SV) veteranid V2
    15.10.2016 ARTICUS kutsikanäitus, kohtunik Sven Erik Lundkvist (Taani) veteranid V2


    2015
    18.01.2015 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik G.H.Bakker (Holland, WUSV) kasutusklass V7


    2013
    20.01.2013 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik John Lijffijt (Holland, SV) kasutusklass V1
    16.06.2013 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V2
    04.08.2013 BALTI SIEGER Tallinnas, kohtunik Harald Hohmann (SV) kasutusklass VA4


    2012
    22.01.2012 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik Karl-Heinz Zygadto (SV) kasutusklass V1, SERT
    06.05.2012 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Henning Setzer (SV) kasutusklass V6
    15.07.2012 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V1
    11.08.2012 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Klaus Gothe (SV) kasutusklass V1
    23.09.2012 BALTI SIEGER Lätis, kohtunik Hans-Peter Rieker (SV) kasutusklass VA6


    2011
    06.02.2011 SOOME erinäitus Kotkas, kohtunik Helmuth König (SV) kasutusklass V6
    01.05.2011 ESLÜ peaerinäitus Ruilas, kohtunik Richard Brauch (SV) kasutusklass V1
    03.07.2011 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV) kasutusklass V7
    31.07.2011 POOLA peaerinäitus, kohtunik Norbert Scharschmidt (SV) kasutusklass V4
    14.08.2011 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV) kasutusklass V5
    18.09.2011 LÄTI peaerinäitus, kohtunik Johann Mayer (SV) kasutusklass V2


    2010
    06.02.2010 SOOME erinäitus Kotkas, kohtunik Uwe Sprenger (SV) kasutusklass V7
    02.05.2010 ESLÜ peaerinäitus Viimsis, kohtunik Norbert Scharschmidt (SV) kasutusklass VA2
    09.05.2010 Läti erinäitus, kohtunik Hans-Peter Fetten (SV) LV SERT, CQ, kasutusklass V3
    20.06.2010 BALTI SIEGER Jüris, kohtunik Margit van Dorssen (SV), kasutusklass V5
    18.09.2010 URAN erinäitus Ülenurme, kohtunik Aliftina Petrova (Eesti), kasutusklass V3
    25.09.2010 LEEDU erinäitus Marjampole, kohtunik Bernd Weber (SV) kasutusklass V3


    2009
    17.01.2009 SOOME erinäitus Hämeenlinna, kohtunik Rene Jörgensen (Taani) 12-18 kuud SG1
    18.04.2009 SOOME erinäitus Kotka, kohtunik Christoph Ludwig (SV) 18-24 kuud SG1
    02.05.2009 ESLÜ peaerinäitus Ruila, kohtunik Albrecht Woerner (SV) 18-24 kuud SG1
    10.05.2009 LÄTI erinäitus, kohtunik Frank Goldlust (SV) 18-24 kuud SG2
    19.07.2009 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Hans-Peter Schweimer (SV) 18-24 kuud SG4


    2008
    1
    0.02.2008 SOOME erinäitus Kotka, kohtunik Henning Setzer (SV) 6-8 kuud L+1
    23.03.2008 ESLÜ kutsikanäitus, kohtunik Aulis Koistinen (Soome) 6-9 kuud VL5
    26.04.2008 HARANDUS erinäitus Laagna, kohtunik Valentin Fjedorov (Valgevene) 6-9 kuud VL1
    03.05.2008 LÄTI erinäitus Marupes, kohtunik Joachim Stiegler (SV) 9-12 kuud VL2
    09.05.2008 ESLÜ peaerinäitus Tuksil, kohtunik Hans-Peter Rieker (SV) 9-12 kuud VL4
    31.05.2008 BALTI SIEGER Leedu, Franz-Peter Knaul (SV) 9-12 kuud VL1
    07.06.2008 Kohtla-Järve rahvuslik näitus, kohtunik Jevgeni Kupljauskas (Venemaa) SP1, JUN SERT, TPJ, TP, RÜP-2
    15.06.2008 URAN kutsikanäitus Elva, kohtunik Veiko Väljas (Eesti) 9-12 kuud VL1, näituse parim isane kutsikas
    21.06.2008 Luige rahvuslik näitus, kohtunik Alar Müürisepp (Eesti) SP1, JUN SERT, PI-1, VSPJ, VSP
    28.06.2008 Pärnu rahvusvaheline näitus, kohtunik Istvan Laszlo (Ungari) SP1, JUN SERT, VSPJ
    03.08.2008 SOOME peaerinäitus Tamperes, kohtunik Erkki Läike (Soome) 12-18 kuud SG4
    09.08.2008 ESLÜ erinäitus Viimsi, kohtunik Heinz Scheerer (SV) 12-18 kuud SG1
    14.09.2008 SV BSZS Aachen Saksamaa, Otto Körber-Ahrens (SV) 12-18 kuud SG71
    28.09.2008 LEEDU peaerinäitus Marijampole, kohtunik Henning Setzer (SV) 12-18 kuud SG2, LT JUN SERT


    2007
    24.11.2007 ESLÜ kutsikanäitus Kurna, kohtunik Heli Pärnpuu (Eesti), 4-6 kuud VL1, näituse parim isane kutsikas



  • 2009 ESLÜ aasta parim isane näitusekoer 5-6.koht

    2010 ESLÜ aasta parim isane näitusekoer 2.koht
    2010 ARTICUS aasta parim isane näitusekoer 1.koht
    2010 URAN aasta parim isane näitusekoer 1.koht

    2011 ESLÜ aasta parim isane näitusekoer 3.koht
    2011 ARTICUS aasta parim isane näitusekoer 3.koht
    2011 URAN aasta parim isane näitusekoer 1.koht

    2012 ESLÜ aasta parim isane näitusekoer 3.koht
    2012 ARTICUS aasta parim isane näitusekoer 2.koht
    2012 URAN aasta parim isane näitusekoer 1.koht

    2013 ESLÜ aasta parim isane näitusekoer 3.koht
    2013 ARTICUS aasta parim isane näitusekoer 2.koht



error: Content is protected !!