Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Wunderstern Myyth

Myyth 14.06.15
Myyth_p 13.09.14

 

 

 

 

 

 

 


Nimi: + EST CH WUNDERSTERN MYYTH
Sündind: 08.09.2009
HD=CC ED=00
Koolitus: IPO-2, BH, AD, KK-3
Aretuskontroll: EST-I eluaegne

Vanemad:
Isa: + EST J CH, LTJCH, EST V CH, LVCH, VA Wunderstern Genf
Ema: + Aussenhaus Ingel

http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/654126.html


Näitused:


2016
17.01.2016 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Helmut König (SV) kasutusklass V5
01.05.2016 ESLÜ peaerinäitus Tallinn, kohtunik Ulrich Hausmann (SV) kasutusklass V7
03.07.2016 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Dirk Gabriel (SV) kasutusklass V6


2015
18.01.2015 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik G.H.Bakker (Holland, WUSV) kasutusklass V4
03.05.2015 ESLÜ peaerinätus Tallinn, kohtunik Richard Brauch (SV) kasutusklass V5
14.06.2015 SOOME peaerinäitus Lohja, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V9
12.07.2015 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Helmut Buß (SV) kasutusklass V4


2014
19.01.2014 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Erich Bösl (SV) kasutusklass V1 SERT
04.05.2014 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Hans-Ludger Göke (SV) kasutusklass V9
21.06.2014 kõikide tõugude näitus Luige, kohtunik Lidija Oklescen SP1, SK, SERT, TP
13.09.2014 URAN erinäitus Ülenurme, kohtunik Frank Goldlust (SV) kasutusklass V5
05.10.2014 BALTI SIEGER Leedu, kohtunik Erich Bösl (SV) kasutusklass V10


2013

20.01.2013 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik John Lijffijt (SV) kasutusklass V6
16.06.2013 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V5


2012
18.03.2012 SOOME erinäitus Lohja, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V2
06.05.2012 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Henning Setzer (SV) kasutusklass V11
15.07.2012 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V7
11.08.2012 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Klaus Gothe (SV) kasutusklass V6
16.09.2012 URAN erinäitus Ülenurmel, kohtunik Sven-Erik Lundkvist (Taani) kasutusklass V4 23.09.2012 BALTI SIEGER Lätis, kohtunik Hans-Peter Rieker (SV) kasutusklass V10


2011
01.05.2011 ESLÜ peaerinäitus Ruilas, kohtunik Richard Brauch (SV) 18-24 kuud SG5
03.07.2011 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV) 18-24 kuud SG1
14.08.2011 ESLÜ erinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV) 18-24 kuud SG5


2010
16.01.2010 ARTICUS erinäitus, Kurtna, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kutsikad 4-6 kuud VL6
19.06.2010 Balti Sieger, Jüri, kohtunik Margit van Dorssen (SV) 9-12 kuud VL6
18.09.2010 URAN erinäitus Ülenurme, kohtunik Aliftina Petrova (Eesti) 12-18 kuud SG4
16.10.2010 Rakvere rahvuslik näitus, kohtunik Elena Ruskovaara (Soome) SP1, JUN SERT, PI1, VSPJ, VSP
27.11.2010 Sillamäe rahvuslik näitus, kohtunik Astrid Lundava (Eesti) SP1, JUN SERT, TPJ, TP


 

error: Content is protected !!