Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | August 21, 2017

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2017


SAKSA LAMBAKOERTE ERINÄITUSED


September
31.08 – 03.09.2017 SV-BSZS Ulm
16.-17.09 LÄTI peaerinäitus, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV)  reg 31.08/08.09 INFO
16.-17.09 POOLA erinäitus Jarocin, kohtunikud T.Kopp(SV), J.Stiegler(SV), W.Federak, B.Chmiel, K.Dobrzański INFO
23.-24.09 BALTI SIEGER Leedu Marijampole, kohtunikud Hans Karl (SV) ja Günter Schwedes (SV) reg 03.09/17.09 INFO

Oktoober
oktoober ARTICUS kutsikanäitus
07.10 SOOME erinäitus Hyvinkää, kohtunik Robert Lang (SV) ja Jürgen Hoffman (SV) reg 30.09 INFO
08.10 SOOME SPL-näitus Hyvinkää, kohtunik Robert Lang (SV) ja Jürgen Hoffman (SV) reg 30.09 INFO
14.-15.10 POOLA erinäitus Czchow


RAHVUSVAHELISED JA RAHVUSLIKUD NÄITUSED


September
02.09 Harju mk Rahvuslik näitus Luigel, kohtunik Boguslaw Chmiel (Poland)
09.09 Haapsalu Rahvuslik näitus, kohtunik Dina Korna (Eesti) reg 25.08 INFO
10.09 Haapsalu Rahvuslik näitus, kohtunik Natalya Drovossekova (Kasahstan) reg 25.08 INFO
23.09 Tallinn Rahvusvaheline näitus, kohtunik George Schogol (Gruusia) reg 30.08 INFO
Oktoober
21.10 Rakvere Rahvuslik näitus, kohtunik Karl-Erik Johansson (Rootsi) reg 31.08/22.09 INFO
22.10 Rakvere Rahvuslik näitus, kohtunik Zoia Oleinikova (Ukraina)  reg 31.08/22.09 INFO
November
04.11 Tartu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Tijana Konrad (Serbia) reg 09.10 INFO
05.11 Tartu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Valentinas Stiklius (Leedu) reg 09.10 INFO
25.11 Narva Rahvuslik näitus, kohtunik Valentin Fedorov (Valgevene) reg 17.09/07.11 INFO
26.11 Narva Rahvuslik näitus, kohtunik Pero Bozhinovski (Makedoonia) reg 17.09/07.11 INFO


TULEMUSED


14.-15.01.2017 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Frank Goldlust (SV) varrukamehed Viktor Salalui ja Rene Radala
Kutsikad 9-12 kuud
VL2 Wunderstern Fuller, omanik Toivo Tamm
Kutsikad 9-12 kuud pikakarvalised
VL2 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasma-Erisalu
Veteranid
V1 Wunderstern Genf, omanikud Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V2 Wunderstern Edisson, omanik Riina Ruven
SG1 Wunderstern Janeta, omanik Kirsti Soll
Avaklass
SG1 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
18-24 kuud
SG3 Wunderstern Elzana, omanik Terje Kütt
SG4 Wunderstern Eleanora, omanik Kaire Hein
18-24 kuud pikakarvalised
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
SG2 Wunderstern Elly, omanik Ando Tombak
Kasutusklass
V2 Wunderstern Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
V9 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
Kasutusklass pikakarvalised
V3 Wunderstern Yo-Yo, omanikud Toomas Tamme ja Liisa-Lii Tamme
15995099_1501137976593591_3656559509034291783_o


06.05.2017 LÄTI erinäitus Liči ja TSB võistlus, kohtunik Ulrich Hausmann (SV), varrukamees Ivans Sauts (LV)
TSB võistlus
1.koht Wunderstern Bem, omanikud Aivar ja Silvi Nõu
18-24 kuud pikakarvalised isased
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
Kasutusklass
V1, CAC Wundersterm Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
Kasutusklass pikakarvalised
V3 Wunderstern Bem, omanikud Aivar ja Silvi Nõu


27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus Tagadi, kohtunik Leonhard Schweikert (SV)
Kutsikad 4-6 kuud
VL2 Wunderstern Indy, omanik Toomas Kattel
VL3 Wunderstern Icco, omanik Erkki Alliksoo
VL5 Wunderstern Iira, omanik Riina Ruven
Veteranid
SG1 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Noorteklass 12-18 kuud pikakarvalised
SG3 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasmaa-Erisalu
Keskmine klass 18-24 kuud
SG4 Wunderstern Elmacho omanik Ene Valdmann
Keskmine klass 18-24 kuud pikakarvalised
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
Kasutusklass
V4 Wunderstern Donizetty, omanik Evely Vendla
V9 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
V11 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
V4 Wunderstern Bem, omanikud Silvi ja Aivar Nõu


09.-11.06.2017 SOOME peaerinäitus Lohja, kohtunik dr. Wolfgang Lauber (SV)
18-24 kuud pikakarvalised isased
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva


15.-16.07.2017 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Friedrich Gerstenberg (SV) varruamehed Viktor Salalui ja Rene Radala
Kutsikad 6-9 kuud isased
VL3 Wunderstern Indy, omanik Toomas Kattel
VL5 Wunderstern Icco, omanik Erkki Alliksoo
Veteranid isased
V1 Wunderstern Genf, omanikud Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V3 Wunderstern Germann, omanik Riina Ruven
Avaklass emased
SG3 Wunderstern Elzana, omanik Terje Kütt
SG6 wunderstern Eleanora, omanik Kaire Hein
12-18 kuud isased pikakarvalised
SG5 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasma-Erisalu
Kasutusklass isased pikakarvalised
V3 Wunderstern Bem, omanikud Aivar ja Silvi Nõu
Kasutusklass emased
V3 Wunderstern Vera, omanik Riina Ruven
V7 Wunderstern Ursel, omanikud Heidi Tamm, Marika Mikk ja Riina Ruven
Kasutusklass isased
V8 Wunderstern Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
V9 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
V10 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar



22.07 Rahvuslik näitus Uderna Tartumaa, kohtunik Athanasios Garivaldis (Küpros)
WUNDERSTERN JANETA SP 1 SK PE2 TPV Vet SERT
23.07 Rahvuslik näitus Uderna Tartumaa, kohtunik Beata Petkevica (Läti)
WUNDERSTERN JANETA SP 1 SK PE2 TPV Vet SERT, VET BIS4


12.08 Võru mk Rahvuslik näitus Sulbi, kohtunik Linda Jürgens (Eesti)
WUNDERSTERN JANETA TPV
13.08 Võru mk Rahvuslik näitus Sulbi, kohtunik Tijana Konrad (SRB)
WUNDERSTERN JANETA TPV, TP, BIG3, Veteranide BIS4


 

error: Content is protected !!