Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | June 24, 2017

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2017


SAKSA LAMBAKOERTE ERINÄITUSED


Juuli
15.-16.07 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Friedrich Gerstenberg (SV) reg 30.06/07.07 INFO
16.07 POOLA eriäitus Rypin, kohtunik Frank Goldlust (SV) reg 30.06 INFO
22.-23.07 LÄTI erinäitus, kohtunik František Matouš (CZE ) reg 14.07 INFO
28.-30.07 ROOTSI peaerinäitus, kohtunikud Friedrich Gerstenberg (isased) Joachim Stiegler (emased) Roland Fors (pikakarvalised) Ulrica Park (emased kutsikad) Fredde Steen (isased kutsikad) reg 02.07 INFO
29.-30.07 ESLÜ erinäitus Tagadi, kohtunik Evgeny Pudeev (RUS) reg 16.07 INFO
30.07 POOLA erinäitus Ruda Žmigrodska, kohtunik Marco Ossmann (SV)

August
12.-13.08 SOOME erinäitus Kurikka, kohtunik Bernd Weber (SV) reg 30.07 INFO
20.08 POOLA erinäitus Grebiszew

September
31.08 – 03.09.2017 SV-BSZS Ulm, reg 17.07/26.07 INFO
16.-17.09 POOLA erinäitus Jarocin, kohtunikud Torsten Kopp(SV), Joachim Stiegler(SV), Waldemar Federak (PL), Bogusław Chmiel (PL), Krzysztof Dobrzański (PL)
16.-17.09 LÄTI peaerinäitus, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV)
23.-24.09 BALTI SIEGER Leedu Marijampole, kohtunikud Hans Karl (SV) ja Günter Schwedes (SV) reg 17.09 INFO

Oktoober
oktoober ARTICUS kutsikanäitus
07.10 SOOME erinäitus Hyvinkää, kohtunik Robert Lang (SV) ja Jürgen Hoffman (SV) reg 30.09 INFO
08.10 SOOME erinäitus Hyvinkää, kohtunik Robert Lang (SV) ja Jürgen Hoffman (SV) reg 30.09 INFO
14.-15.10 POOLA erinäitus Czchow


RAHVUSVAHELISED JA RAHVUSLIKUD NÄITUSED


Juuli
01.07 Rahvuslik näitus Ülenurme, kohtunik Janusz Opara (Poola)
02.07 Rahvuslik näitus Ülenurme, kohtunik Ana Beatriz Knoll (Brasiilia)
07.07 Pärnu I rühma näitus, kohtunik Mario Knoll (Brasiilia)
08.07 Pärnu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Tino Pehar (Horvaatia)
09.07 Pärnu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Andrei Kisliakov (Valgevene)
22.07 Rahvuslik näitus Uderna Tartumaa, kohtunik Athanasios Garivaldis (Küpros) reg 01.07 INFO
23.07 Rahvuslik näitus Uderna Tartumaa, kohtunik Beata Petkevica (Läti) reg 01.07 INFO
August
05.08 Ida-Viru mk Rahvuslik näitus Vana-Olgina mõis, kohtunik Dirk Spruyt (Belgia) reg 10.07 INFO
06.08 Ida-Viru mk Rahvuslik näitus Vana-Olgina mõis, kohtunik Gynnar Nymann (Taani) reg 10.07 INFO
12.08 Võru mk Rahvuslik näitus Sulbi, kohtunik Linda Jürgens (Eesti) reg 16.07 INFO
13.08 Võru mk Rahvuslik näitus Sulbi, kohtunik Tijana Konrad (SRB)  reg 16.07 INFO
19.08 Tallinn Rahvusvaheline näitus, kohtunik Anita Whitmarsh (Rootsi) reg 20.07/03.08 INFO
20.08 Tallinn Rahvusvaheline näitus, kohtunik Anna Albrigo (Itaalia) reg 20.07/03.08 INFO
September
02.09 Harju mk Rahvuslik näitus Luigel, kohtunik Boguslaw Chmiel (Poland) reg 20.07/14.08 INFO
09.09 Haapsalu Rahvuslik näitus, kohtunik Dina Korna (Eesti) reg 31.07/25.08 INFO
10.09 Haapsalu Rahvuslik näitus, kohtunik Natalya Drovossekova (Kasahstan) reg 31.07/25.08 INFO
23.09 Tallinn Rahvusvaheline näitus, kohtunik George Schogol (Gruusia) reg 04.07/30.08 INFO
Oktoober
21.10 Rakvere Rahvuslik näitus
22.10 Rakvere Rahvuslik näitus
November
04.11 Tartu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Tijana Konrad (Serbia) reg 14.08/09.10 INFO
05.11 Tartu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Valentinas Stiklius (Leedu) reg 14.08/09.10 INFO
25.11 Narva Rahvuslik näitus
26.11 Narva Rahvuslik näitus


TULEMUSED


14.-15.01.2017 ARTICUS erinäitus, kohtunik Frank Goldlust (SV) varrukamehed Viktor Salalui ja Rene Radala
Kutsikad 9-12 kuud
VL2 Wunderstern Fuller, omanik Toivo Tamm
Kutsikad 9-12 kuud pikakarvalised
VL2 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasma-Erisalu
Veteranid
V1 Wunderstern Genf, omanikud Signe Šadeiko ja Riina Ruven
V2 Wunderstern Edisson, omanik Riina Ruven
SG1 Wunderstern Janeta, omanik Kirsti Soll
Avaklass
SG1 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
18-24 kuud
SG3 Wunderstern Elzana, omanik Terje Kütt
SG4 Wunderstern Eleanora, omanik Kaire Hein
18-24 kuud pikakarvalised
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
SG2 Wunderstern Elly, omanik Ando Tombak
Kasutusklass
V2 Wunderstern Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
V9 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
Kasutusklass pikakarvalised
V3 Wunderstern Yo-Yo, omanikud Toomas Tamme ja Liisa-Lii Tamme
15995099_1501137976593591_3656559509034291783_o


06.05.2017 LÄTI erinäitus ja TSB võistlus, kohtunik Ulrich Hausmann (SV), varrukamees Ivans Sauts (LV)
TSB võistlus
1.koht Wunderstern Bem, omanikud Aivar ja Silvi Nõu
18-24 kuud pikakarvalised isased
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
Kasutusklass
V1, CAC Wundersterm Boston, omanikud Signe ja Märt Šadeiko
Kasutusklass pikakarvalised
V3 Wunderstern Bem, omanikud Aivar ja Silvi Nõu


27.-28.05.2017 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Leonhard Schweikert (SV)
Kutsikad 4-6 kuud
VL2 Wunderstern Indy, omanik Toomas Kattel
VL3 Wunderstern Icco, omanik Erkki Alliksoo
VL5 Wunderstern Iira, omanik Riina Ruven
Veteranid
SG1 Wunderstern Janeta, omanik Kristi Soll
Noorteklass 12-18 kuud pikakarvalised
SG3 Wunderstern Foster, omanik Anne Aasmaa-Erisalu
Keskmine klass 18-24 kuud
SG4 Wunderstern Elmacho omanik Ene Valdmann
Keskmine klass 18-24 kuud pikakarvalised
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva
Kasutusklass
V4 Wunderstern Donizetty, omanik Evely Vendla
V9 Wunderstern Dabacco, omanik Rainer Kütt
V11 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar
V4 Wunderstern Bem, omanikud Silvi ja Aivar Nõu


09.-11.06.2017 SOOME peaerinäitus Lohjas, kohtunik dr. Wolfgang Lauber (SV)
18-24 kuud pikakarvalised isased
SG1 Wunderstern Elmezzi, omanik Marten Liiva


 

error: Content is protected !!