Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | May 24, 2019

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2019

JUUNI
01.06 POOLA erinäitus Rybnik, kohtunikud Imran Husain ja Erich Bösl INFO
07.06-09.06 SOOME peaerinäitus Hyvinkää, kohtunikud Wilhelm Nordsieck (emased), Ulrich Hausmann (isased) ja kutsikad Kim Baggström, Tom Kankkonen reg 30.05 INFO
15.06 LEEDU erinäitus, kohtunik Rainer Mast (SV) reg 31.05/07.06 INFO
23.06 POOLA erinäitus (KON) Stargard, kohtunik Torsten Kopp (SV)

JUULI
13.07-14.07 ARTICUS erinäitus Luige, kohtunik Peter Nefs (Holland) reg.30.06/05.07 INFO
13.07 POOLA erinäitus Piaseczno, kohtunikud Wolfgang Hassgall ja Lutz Wischalla INFO
14.07 POOLA erinäitus Rypin, kohtunikud Wolfgang Hassgall ja Lutz Wischalla INFO
20.07 LÄTI erinäitus Liči, kohtunik Helmut König (SV)
28.07 POOLA erinäitus (KON) Ruda Żmigrodzka

AUGUST
03.08-04.08 BALTI SIEGER, kohtunikud Norbert Scharschmidt (isased) ja Christoph Ludwig (emased) reg 21.07 INFO
17.08 POOLA erinäitus (KON) Jaśkowice k/Skawiny
17.08 SOOME erinäitus, kohtunikud Norbert Scharschmidt (SV) ja Jochen Prall (SV)
18.08 SOOME SPL-näitus, kohtunikud Norbert Scharschmidt (SV) ja Jochen Prall (SV)

SEPTEMBER
05.09-08.09 BSZS Nürnberg INFO
GHKL-Rüden: Lothar Quoll
GHKL-Hündinnen: Helmut Buß 
JHKL-Rüden: Joachim Stiegler 
JHKL-Hündinnen: Jürgen Maibüchen 
JKL-Rüden: Margit van Dorssen 
JKL-Hündinnen: Albrecht Woerner
Zuchtgruppen / HGH: Ulrich Hausmann 
LSTHKL-Rüden: Robert Lang 
LSTHKL-Hündinnen: Marco Oßmann 
TSB Rüden: Hans-Peter Schweimer 
TSB Hündinnen: Dieter Nitschke 
Mutterfamilien: Erich Bösl 
Vertretungsfall im Krankheitsfall für alle Klassen: Erich Bösl
14.09-15.09 LÄTI peaerinäitus Liči, kohtunik Lutz Wischalla (SV)
21.09-22.09 LEEDU peaerinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV)
21.09-22.09 POOLA erinäitus Kalisz INFO

OKTOOBER
05.-06.10 POOLA erinäitus
19.-20.10 POOLA peaerinäitus (KON) Czchowie
… ARTICUS kutsikanäitus


TOIMUNUD NÄITUSED


19.-20.01.2019 ARTICUS erinäitus, kohtunik Robert Lang (SV) varrukamehed Rene Radala ja Lauri Bauvald
VL4 Wunderstern Reena, omanik Merle Lank (4-6 kuud emased)
VL5 Wunderstern Payton, omanik Kristi Tölp (4-6 pikakarvalised isased)
VL2 Wunderstern Pippa, omanik Tiina Haapsal (4-6 kuud pikakarvalised emased)
VL4 Wunderstern Pelyna, omanik Kristel Kuznetsova (4-6 kuud pikakarvalised emased)
V2 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar (veteranid isased)
SG1 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe (avaklass emased)
SG3 Wunderstern Niklas, omanikud Aleksandr Kirienko ja Marika Kopytina (12-18 kuud isased)
SG5 Wunderstern Nesco, omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva (12-18 kuud isased)
SG1 JUN CAC Wunderstern Nikkie, omanikud Signe ja Märt Šadeiko (12-18 kuud emased)
SG1 JUN CAC Wunderstern Matthias, omanik Kea-Kaia Reiman (12-18 kuud pikakarvalised isased)
SG3 Wunderstern Melvin, omanik Meelis Karo (12-18 kuud pikakarvalised isased)
SG5 Wunderstern Jolana, omanik Riina Ruven (18-24 kuud emased)
SG8 Wunderstern Karella, omanik Marek Tammemäe (18-24 kuud emased)
V1 Wunderstern Elmezzi, omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva (kasutusklass pikakarvalised isased)
V5 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar (kasutusklass isased)
1.koht Wunderstern Elmezzi (järglasklass)



04.-05.05.2019 ESLÜ peaerinäitus Tagadil, kohtunik Marco Oßmann (SV)
VL4 Wunderstern Reena, omanik Merle Lank (6-9 kuud emased)
VL2 Wunderstern Phoenix, omanik Aivar Engel (9-12 kuud pikakarvalised isased)
VL1 Wunderstern Pelyna, omanik Kristel Kuznetsova (9-12 kuud pikakarvalised emased)
VL2 Wunderstern Penelope, omanik Katrin Tamm (9-12 kuud pikakarvalised emased)
VL4 Wundertern Pippa, omanik Tiina Haapsal (9-12 kuud pikakarvalised emased)
V3 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar (Veteranid isased)
SG6 Wunderstern Nikkie, omanikud Signe ja Märt šadeiko (18-24 kuud emased)
SG3 Wunderstern Matthias, omanik Kea-Kaia Reiman (18-24 kuud isased pikakarvalised)
SG5 Wunderstern Melvin, omanik Meelis Karo (18-24 kuud isased pikakarvalised)


 

error: Content is protected !!