Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | March 22, 2019

Mine üles

Üles

NÄITUSED 2019

APRILL
27.04 POOLA erinäitus (KON) Strzegowo, kohtunikud Heinz Scheerer (SV) ja Fredrik Steen (Rootsi) INFO

MAI
01.05 POOLA erinäitus Wrocław, kohtunikud Wolfgang Haßgall ja Ralf Wille INFO
04.05 POOLA erinäitus Rybnik
04.05-05.05 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Marco Ossmann (SV) reg 24.04 INFO
10.05-12.05 LÄTI erinäitus Liči, kohtunik Friedrich Gerstenberg (SV) reg 30.04/05.05 INFO
11.05-12.05 SOOME erinäitus Kurikka, kohtunik Nancy Herms (SV)
12.05 POOLA erinäitus Chorzow INFO
19.05 POOLA erinäitus Rzeszow, kohtuniku PAZDAN JACEK (PL) ja HANDY SEBASTIAN (PL)INFO

JUUNI
01.06 POOLA erinäitus Rybnik, kohtunikud Imran Husain ja Erich Bösl INFO
01.06 POOLA erinäitus Chorzow
07.06-09.06 SOOME peaerinäitus Hyvinkää, kohtunikud Wilhelm Nordsieck (emased), Ulrich Hausmann (isased) ja Kim Baggström-Tom Kankkonen (kutsikad) reg 30.05 INFO
15.06 LEEDU erinäitus, kohtunik Rainer Mast (SV) reg 31.05/07.06 INFO
23.06 POOLA erinäitus (KON) Stargard

JUULI
13.07-14.07 ARTICUS erinäitus, kohtunik Peter Nefs (Holland)
13.07 POOLA erinäitus Piaseczno, kohtunikud Wolfgang Hassgall ja Lutz Wischalla INFO
14.07 POOLA erinäitus Rypin, kohtunikud Wolfgang Hassgall ja Lutz Wischalla INFO
20.07 LÄTI erinäitus
28.07 POOLA erinäitus (KON) Ruda Żmigrodzka

AUGUST
03.08-04.08 BALTI SIEGER, kohtunikud Norbert Scharschmidt (isased) ja Christoph Ludwig (emased) reg 21.07 INFO
17.08-18.08 SOOME erinäitus, kohtunikud Norbert Scharschmidt (SV) ja Jochen Prall (SV)
17.08 POOLA erinäitus (KON) Jaśkowice k/Skawiny

SEPTEMBER
05.09-08.09 BSZS Nürnberg
GHKL-Rüden: Lothar Quoll
GHKL-Hündinnen: Helmut Buß 
JHKL-Rüden: Joachim Stiegler 
JHKL-Hündinnen: Jürgen Maibüchen 
JKL-Rüden: Margit van Dorssen 
JKL-Hündinnen: Albrecht Woerner
Zuchtgruppen / HGH: Ulrich Hausmann 
LSTHKL-Rüden: Robert Lang 
LSTHKL-Hündinnen: Marco Oßmann 
TSB Rüden: Hans-Peter Schweimer 
TSB Hündinnen: Dieter Nitschke 
Mutterfamilien: Erich Bösl 
Vertretungsfall im Krankheitsfall für alle Klassen: Erich Bösl
14.09-15.09 LÄTI peaerinäitus Liči, kohtunik Lutz Wischalla (SV)
21.09-22.09 LEEDU peaerinäitus, kohtunik Otto Körber-Ahrens (SV)
21.09-22.09 POOLA erinäitus Kalisz INFO

OKTOOBER
05.-06.10 POOLA erinäitus
19.-20.10 POOLA peaerinäitus (KON) Czchowie
… ARTICUS kutsikanäitus


TOIMUNUD NÄITUSED


19.-20.01.2019 ARTICUS erinäitus, kohtunik Robert Lang (SV) varrukamehed Rene Radala ja Lauri Bauvald
VL4 Wunderstern Reena, omanik Merle Lank (4-6 kuud emased)
VL5 Wunderstern Payton, omanik Kristi Tölp (4-6 pikakarvalised isased)
VL2 Wunderstern Pippa, omanik Tiina Haapsal (4-6 kuud pikakarvalised emased)
VL4 Wunderstern Pelyna, omanik Kristel Kuznetsova (4-6 kuud pikakarvalised emased)
V2 Wunderstern Myyth, omanik Ülle Vahesaar (veteranid isased)
SG1 Wunderstern Yella, omanik Marek Tammemäe (avaklass emased)
SG3 Wunderstern Niklas, omanikud Aleksandr Kirienko ja Marika Kopytina (12-18 kuud isased)
SG5 Wunderstern Nesco, omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva (12-18 kuud isased)
SG1 JUN CAC Wunderstern Nikkie, omanikud Signe ja Märt Šadeiko (12-18 kuud emased)
SG1 JUN CAC Wunderstern Matthias, omanik Kea-Kaia Reiman (12-18 kuud pikakarvalised isased)
SG3 Wunderstern Melvin, omanik Meelis Karo (12-18 kuud pikakarvalised isased)
SG5 Wunderstern Jolana, omanik Riina Ruven (18-24 kuud emased)
SG8 Wunderstern Karella, omanik Marek Tammemäe (18-24 kuud emased)
V1 Wunderstern Elmezzi, omanikud Marten Liiva ja Kristina Šadeiko-Liiva (kasutusklass pikakarvalised isased)
V5 Wunderstern Vox, omanik Ülle Vahesaar (kasutusklass isased)
1.koht Wunderstern Elmezzi (järglasklass)



 

error: Content is protected !!