Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | October 27, 2021

Mine üles

Üles

Aretuskontrolli läbinud koerad alates 01.01.2015

KoerAK tulemusAK kuupäevKohtunikVarrukamees
ASSAUWEHOF GLORIAei osalenud2017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
ESTRELLEST XET BIANCAei osalenud2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
FEST KIEFER ESCADAEST I 2016-20172015-01-17 G. H. Bakker Rene Radala
VISKI SEREBRENAJA STRELAEST I 2016-20172015-01-17 G.H. Bakker Rene Radala
ESTRELLEST HAPPYEST I 2016-20172015-02-15 Aliftina PetrovaJanar Klement
FEST KIEFER LAIZAEST I 2016-20172015-02-15 Aliftina PetrovaJanar Klement
MARGMAN NAMZAEST I 2016-20172015-02-15 Aliftina PetrovaJanar Klement
ODANA LEHMBURGEST I 2016-20172015-02-15 Aliftina PetrovaJanar Klement
WIFI ARITAR BASTETEST I 2016-20172015-02-15 Aliftina PetrovaJanar Klement
BRAIATORE TRIUMPHEST I 2016-20172015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
KORTNEY OGER SCHLOSSEST I 2016-20172015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
NOCHNOJ DOZOR ITALYAEST I 2016-20172015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER NETRAEST I 2016-20172015-05-02Richard BrauchJanar Klement
MARGMAN SISELLEST I 2016-20172015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
MARGMAN VITOEST I 2016-20172015-05-02Richard BrauchJanar Klement
PADI LEHMBURGEST I 2016-20172015-05-02 Richard Brauch Janar Klement
RENEGADE KNIGHTS BEATITASEST I 2016-20172015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
DEFENDERVIL ECLIPSEEST I 2016-20172015-07-11 Helmut BußRene Radala
DEMANT'S ICEMINTEST I 2016-20172015-07-11 Helmut BußRene Radala
INXEST SIMBAEST I 2016-20172015-07-11 Helmut BußRene Radala
NIKA VON NORD TRAUMEST I 2016-20172015-07-11 Helmut BußRene Radala
TEAM LEIKSAID MORENAEST I 2016-20172015-07-11 Helmut BußRene Radala
ESTRELLEST FLINTEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST UPSIDEREST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST VON VERTEXEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST ÕNNEX CARMELEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST XET BIANCAEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER SAMBUCAEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
FLUTWELLE VECTRAEST I 2016-20172015-10-10Aliftina PetrovaViktor Salalui
PEPSI MEISEHOFEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN ARESTEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN BOSTONEST I 2016-20172015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST ODINEST I 2016-20172015-12-19 Aliftina PetrovaRene Radala
MARGMAN QUEEN OF CANDYEST I 2016-20172015-12-19 Aliftina PetrovaRene Radala
WUNDERSTERN YELLAEST I 2016-20172015-12-19 Aliftina PetrovaRene Radala
ASSAUWEHOF GLORIAEST I 2017-20182016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
EMPORIO A MARCKHELLEST I 2017-20182016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
SUNNTOYA'S BALLACKEST I 2017-20182016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
VOGERLAND PALMYRAEST I 2017-20182016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
WUNDERSTERN BEMEST I 2017-20182016-01-16 Helmut Köning Viktor Salalui
WUNDERSTERN YO-YOEST I 2017-20182016-01-16 Helmut Köning Viktor Salalui
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTINEST I 2017-20182016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
HELEROS YAKSONEST I 2017-20182016-04-19 Astrid LundavaJanar Klement
MARGMAN TABOOEST I 2017-20182016-04-19 Astrid LundavaJanar Klement
BASKO AD ASTRA GLORIAEST I 2017-20182016-06-21 Astrid LundavaRene Radala
HAITI VOM BERGMANNSLANDEST I 2017-20182016-06-21 Astrid LundavaRene Radala
HELEROS YASMINEEST I 2017-20182016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
MARGMAN ACAPELLAEST I 2017-20182016-07-02Dirk Gabriel Rene Radala
HELEROS XRANDONEST I 2017-20182016-08-05 Rainer MastRene Radala
MINE FIRE HUND BETTYEST I 2017-20182016-08-05 Rainer MastRene Radala
ESTRELLEST FANCYEST I 2017-20182016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
HELEROS VIOLAEST I 2017-20182016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
MARGMAN UNGANAEST I 2017-20182016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
SUNNTOYAS CASSANDRAEST I 2017-20182016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
UNERSCHROCKEN ALANAEST I 2017-20182016-11-27 Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
UNERSCHROCKEN AZAEST I 2017-20182016-11-27 Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
ATZEL HOF ZHARAEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
ESTER LATMONEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
EUPHORIA KIRCHOLM BLUMEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
FEST KIEFER AURORAEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
FEST KIEFER COMBATEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
WUNDERSTERN COSTAEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
WUNDERSTERN ELLYEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
WUNDERSTERN ELMACHOEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
WUNDERSTERN ELMEZZIEST I 2018-20192017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
ESTRELLEST AX AXYEST I 2018-20192017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST RICHELLE RONDOEST I 2018-20192017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST VON VHRISEST I 2018-20192017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
YUHANNA DOPPEL SCHLAGEST I 2018-20192017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST KISS KRISTALLEST I 2018-20192017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
MARGMAN HALEXYEST I 2018-20192017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
RAYNTES KAITOEST I 2018-20192017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
TEAM LEIKSAID VASILISAEST I 2018-20192017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
WUNDERSTERN DABACCOEST I 2018-20192017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
BLACKEST MELROSEEST I 2018-20192017-07-15 Friedrich GerstenbergJanar Klement
DIVA SOLO RIGOLETTOEST I 2018-20192017-07-15 Friedrich GerstenbergJanar Klement
XEDGEHOG SOLO RIGOLETTOEST I 2018-20192017-07-15 Friedrich GerstenbergJanar Klement
ZIEGERKAMP OLEGEST I 2018-20192017-07-15Friedrich GerstenbergJanar Klement
FEST KIEFER LAVITAEST I 2018-20192017-07-29 Evgeny PudeevRene Radala
PARKEREST I 2018-20192017-07-29 Evgeny Pudeev Rene Radala
ESTRELLEST FRAYETE FLAMMEEST I 2018-20192017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST ITHAKAEST I 2018-20192017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
FLUTWELLE ALCHERAEST I 2018-20192017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
JACI´S STYLE BASCHIRAEST I 2018-20192017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
PÄTRIKEST I 2018-20192017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
HEROES MEISEHOFEST I 2018-20192017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
HOLLI MEISEHOFEST I 2018-20192017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MALEFICENT AGADOREST I 2018-20192017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ALLSAARE FURYEST I 2019-20202018-01-20 Harald HohmannRene Radala
INXEST ARANDAEST I 2019-20202018-01-20 Harald Hohmann Rene Radala
KIRAEST I 2019-20202018-03-04 Aliftina PetrovaJanar Klement
MARGMAN GERDAEST I 2019-20202018-03-04 Aliftina PetrovaJanar Klement
HELEROS DIEGOEST I 2019-20202018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
MARGMAN HERTAEST I 2019-20202018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
FEST KIEFER BRAVADAEST I 2019-20202018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER GANGSTEREST I 2019-20202018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN ELEANORAEST I 2019-20202018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
BLACKEST MORGANEST I 2019-20202018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
DEFENDERVIL HERMIONEEST I 2019-20202018-08-04Aliftina PetrovaRene Radala
ESTRELLEST DIOLA DESSIEST I 2019-20202018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
FEST KIEFER ESCADAEST I 2019-20202018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
IMZEDRIFTS FIONAEST I 2019-20202018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
RAYNTES MORTENEST I 2019-20202018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
ESTRELLEST JETI JULITAEST I 2019-20202018-09-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST SETH SESTOEST I 2019-20202018-09-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
IMZEDRIFT`S ELLIOTEST I 2019-20202018-09-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST RISING THUNDEREST I 2019-20202018-11-17 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
ESTRELLEST SANCHO PANZAEST I 2019-20202018-11-17 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
ESTRELLEST TRUU TAISEST I 2019-20202018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST ZICOEST I 2019-20202018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
MARGMAN SARAHEST I 2019-20202018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
RAYNTES OHANNAEST I 2019-20202018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
INXEST UXY-JASMIINEST I 2020-20212019-01-05 Aliftina PetrovaViktor Salalui
LISANN VOM FICHTENSCHLAGEST I 2020-20212019-01-05 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN JOLANAEST I 2020-20212019-01-05Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST ISO NEROEST I 2020-20212019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
INXEST AURORAEST I 2020-20212019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
MARGMAN LUMIEREEST I 2020-20212019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
MARGMAN LUMINOSAEST I 2020-20212019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
SUNNTOYA'S NAOMIEST I 2020-20212019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
AUSSENHAUS TIANAEST I 2020-20212019-04-18 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTHUND MOON CAESAREST I 2020-20212019-04-18 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST IPONEMOEST I 2020-20212019-04-18 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST ÕNNEX WOLFRAMEST I 2020-20212019-04-18 Aliftina PetrovaJanar Klement
ASTRIDA LETTONEST I 2020-20212019-05-03 Marco OsmannRene Radala
SUNNTOYA´S MAUIEST I 2020-20212019-05-03 Marco OsmannRene Radala
ASSAUWEHOF IRONEST I 2020-20212019-07-12Peter NefsRene Radala
FLUTWELLE BAYAEST I 2020-20212019-07-12Peter NefsRene Radala
MUSTKOER AMIGOEST I 2020-20212019-07-12Peter NefsRene Radala
VERENA OGER SCHLOSSEST I 2020-20212019-07-12 Peter NefsRene Radala
ALLSAARE EL DIAEST I 2020-20212019-08-02 Norbert ScharschmidtJanar Klement
ARMANDAEST I 2020-20212019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
FEST KIEFER NERONEST I 2020-20212019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
FEST KIEFER NJUSHAEST I 2020-20212019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
UNERSCHROCKEN AIKEST I 2020-20212019-10-05Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST BLACK BONZOEST I 2020-20212019-11-09 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
FLUTWELLE FRISKOEST I 2020-20212019-11-09 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
RANDERBIRKE BLACK ARMANIEST I 2020-20212019-11-09 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
ESTRELLEST FLAMME KIRKEEST I 2020-20212019-12-03Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST HOT LATTEEST I 2020-20212019-12-03 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST KRIS IRON STAREST I 2020-20212019-12-03 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST XERLYEST I 2020-20212019-12-03 Aliftina PetrovaJanar Klement
MALEFICENT ADELEEST I 2020-20212019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN LEONAEST I 2020-20212019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN VIRSIKEST I 2020-20212019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
OZZY NO BARTAS KRASTAEST I 2020-20212019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST ÖÖHUNTEST I 2021-20222020-01-18Edgar Pertl Janar Klement
WUNDERSTERN KARELLAEST I 2021-20222020-01-18 Edgar Pertl Janar Klement
WUNDERSTERN NIKLASEST I 2021-20222020-01-18 Edgar PertlJanar Klement
ESTRELLEST ALFA ALEXAEST I 2021-20222020-02-01 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST QUEENWOLF KUTCHI MUTCHIEST I 2021-20222020-02-01Aliftina PetrovaJanar Klement
FLUTWELLE BAREXEST I 2021-20222020-02-01Aliftina PetrovaJanar Klement
RAYNTES PIRAYAEST I 2021-20222020-02-01 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST CHIC COCAEST I 2021-20222020-02-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST FLAMME KIRAEST I 2021-20222020-02-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST FÖÖNIKS FLICKEST I 2021-20222020-02-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST STRELE STEFFIEST I 2021-20222020-02-08Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
MARGMAN SATCOEST I 2021-20222020-02-08Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
AUSSENHAUS UMIRAEST I 2021-20222020-05-16 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST ULFEST I 2021-20222020-05-16 Aliftina PetrovaJanar Klement
RANDERBIRKE AXEST I 2021-20222020-05-16Aliftina PetrovaJanar Klement
MARGMAN VIKSIKEST I 2021-20222020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
MARGMAN XELLAEST I 2021-20222020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
MARGMAN ZATHANEST I 2021-20222020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
MARGMAN ZIPPOEST I 2021-20222020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
ASSAUWEHOF KESSYEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTHUND SUN DIIVAEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
HEROES MEISEHOFEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN ERYLLEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
WITNEY VOM CHICKHOFFEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN MAXIMUSEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN NIKKIEEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN REENAEST I 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST KRIS INDIGOEST I 2021-20222020-08-08Vadim VolkovJanar Klement
MARGMAN DOMINICEST I 2021-20222020-08-08Vadim VolkovJanar Klement
ESTRELLEST BLACK BRITAEST I 2021-20222020-09-26Aliftina PetrovaJanar Klement
RAYNTES PANDORAEST I 2021-20222020-09-26Aliftina PetrovaJanar Klement
RAYNTES POKKEREST I 2021-20222020-09-26Aliftina PetrovaJanar Klement
BLACKEST ONLYEST I 2021-20222020-10-10Robert LangJanar Klement
JARED KIRCHOLM BLUMEST I 2021-20222020-10-10Robert LangJanar Klement
WUNDERSTERN THALISSAEST I 2021-20222020-10-10Robert LangJanar Klement
ALLSAARE ERNAEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
NELLY VOM DIEMELEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
RAYNTES POSEIDONEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
SOLNECHNAJA DUBRAVA PIKSELEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
UNERSCHROCKEN CARLOEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
UNERSCHROCKEN CORAEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
XELLO OGER SCHLOSSEST I 2021-20222020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
CHARACTERHAUS ESTONEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST D' DELLO ROOSIEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST HOT ESPRESSOEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST NEXAEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST TOP THERAEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST TOP TIRAMISUEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST VAFFA VIRSIKEST I 2021-20222020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
WUNDERSTERN NESCOEST I 2021/20222020-07-04Joachim StieglerKalev Loit
ESTRELLEST KRIS IIDOLEST I 2022-20232021-01-20Aliftina PetrovaRene Radala
TAZIO VOM WEBACHTALEST I 2022-20232021-01-20Aliftina PetrovaRene Radala
CHARACTERHAUS EMMAEST I 2022-20232021-01-20Aliftina PetrovaRene Radala
CHARACTERHAUS EMMYEST I 2022-20232021-01-20Aliftina PetrovaRene Radala
FEST KIEFER SOLAREEST I 2022-20232021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER ULTRA ALEXEST I 2022-20232021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
MAMBA CASA DELLA SPERANZAEST I 2022-20232021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN PABLOEST I 2022-20232021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
ARGFMAN ARTISTEST I 2022-20232021-04-02Aliftina PetrovaKalev Loit
MARGMAN TYSONEST I 2022-20232021-04-02Aliftina PetrovaKalev Loit
ZHENEVIEVAEST I 2022-20232021-04-02Aliftina PetrovaKalev Loit
VERONEST I 2022-20232021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
WUNDERSTERN VOLCKEST I 2022-20232021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
MARGMAN DERRY DAKOTAEST I 2022-20232021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
WUNDERSTERN SCARLETTEST I 2022-20232021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
MARGMAN ULTIMA THULEEST I eluaegne2015-01-17 G. H.. BakkerRene Radala
HELEROS ARTAXEST I eluaegne2015-04-21Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN ICEMANEST I eluaegne2015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN NAJAEST I eluaegne2015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN VERAEST I eluaegne2015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
HELEROS ELEKTRAEST I eluaegne2015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
WUNDERSTERN VOXEST I eluaegne2015-07-11 Helmut Buß Rene Radala
FLUTWELLE ORLANAEST I eluaegne2015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN NITENEST I eluaegne2015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
LAIS AOGER SCHLOSSEST I eluaegne2015-12-19 Aliftina PetrovaRene Radala
HELEROS JADEEST I eluaegne2016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
WUNDERSTERN ARESTEST I eluaegne2016-01-16 Helmut Köning Viktor Salalui
WUNDERSTERN URSULAEST I eluaegne2016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
WUNDERSTERN YELLAEST I eluaegne2016-01-16 Helmut KönigViktor Salalui
ESTRELLEST FLINTEST I eluaegne2016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST JAFFAEST I eluaegne2016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST JÄGERMEISTEREST I eluaegne2016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST VAPPER VIOLAEST I eluaegne2016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST VON VERTEXEST I eluaegne2016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
RENEGADE KNIGHTS BEATITASEST I eluaegne2016-02-20 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST HAPPYEST I eluaegne2016-04-19 Astrid LundavaJanar Klement
MARGMAN VITOEST I eluaegne2016-04-19 Astrid LundavaJanar Klement
KORTNEY OGER SCHLOSSEST I eluaegne2016-04-30 Ulrich Hausmann Janar Klement
MARGMAN SISELLEST I eluaegne2016-04-30 Ulrich HausmannJanar Klement
ESTRELLEST ODINEST I eluaegne2016-06-21 Astrid LundavaRene Radala
FLUTWELLE VECTRAEST I eluaegne2016-06-21 Astrid LundavaRene Radala
HERAEST I eluaegne2016-06-21 Astrid LundavaRene Radala
FEST KIEFER QUANTANAEST I eluaegne2016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
INXEST SIMBAEST I eluaegne2016-07-02 Dirk Gabriel Rene Radala
WUNDERSTERN BOSTONEST I eluaegne2016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
WUNDERSTERN URSELEST I eluaegne2016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
BRIATORE VIKTORIAEST I eluaegne2016-08-05 Rainer MastRene Radala
ODANA LEHMBURGEST I eluaegne2016-08-05 Rainer MastRene Radala
PADI LEHMBURGEST I eluaegne2016-08-05 Rainer Mast Rene Radala
ESTRELLEST DRAGON DARKAEST I eluaegne2016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
MARGMAN NESAIEEST I eluaegne2016-11-19Astrid LundavaRene Radala
MERLI VON DER KIEFERNSCHLUCHTEST I eluaegne2016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
WUNDERSTERN BEMEST I eluaegne2016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
ALLSAARE CHROMEEST I eluaegne2016-11-27 Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
UNERSCHROCKEN VITAEST I eluaegne2016-11-27 Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
MARGMAN VEGAEST I eluaegne2017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
WUNDERSTERN YO-YOEST I eluaegne2017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
ESTRELLEST DRAGON DRAXEST I eluaegne2017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST HURMURI KÄBIEST I eluaegne2017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST HURMURI RONJAEST I eluaegne2017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTINEST I eluaegne2017-01-15 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
HELEROS YAKSONEST I eluaegne2017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
ASSAUWEHOF GLORIAEST I eluaegne2017-07-29 Evgeny PudeevRene Radala
HELEROS VIOLAEST I eluaegne2017-07-29 Evgeny PudeevRene Radala
ESTRELLEST AX AXYEST I eluaegne2017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST KRIS KRISTALLEST I eluaegne2017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST VON VHRISEST I eluaegne2017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
SUNNTOYA'S BALLACKEST I eluaegne2017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN COSTAEST I eluaegne2017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN ELLYEST I eluaegne2017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN QUEEN OF CANDYEST I eluaegne2018-01-20 Harald Hohmann Rene Radala
AUSSENHAUS PAGANEST I eluaegne2018-03-04 Aliftina PetrovaJanar Klement
EUPHORIA KIRCHOLM BLUMEST I eluaegne2018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
WUNDERSTERN ELMACHOEST I eluaegne2018-05-04 Wolfgang Lauber Janar Klement
ZIEGERKAMP OLEGEST I eluaegne2018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
ALLSAARE FURYEST I eluaegne2018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST XET BIANCAEST I eluaegne2018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
HOLLI MEISEHOFEST I eluaegne2018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
VOGERLAND PALMYRAEST I eluaegne2018-05-08 Aliftina PetrovaViktor Salalui
BASKO AD ASTRA GLORIAEST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
BLACKEST MELROSEEST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
ESTRELLEST FRAYETE FLAMMEEST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
MARGMAN FRESIAEST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
PARKEREST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
PETERBURZHSKIY SUVENIR SELLVETRISEST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
SUNNTOYAS CASSANDRAEST I eluaegne2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
HELEROS XRANDONEST I eluaegne2018-09-08Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
KIRAEST I eluaegne2018-09-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
UNERSCHROCKEN AZAEST I eluaegne2018-09-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST ITHAKAEST I eluaegne2018-11-17 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
ESTRELLEST JETI JULITAEST I eluaegne2018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST SETH SESTOEST I eluaegne2018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
JACI'S STYLE BASCHIRAEST I eluaegne2018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
UNERSCHROCKEN ALANAEST I eluaegne2018-12-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
DEFENDERVIL HERMIONEEST I eluaegne2019-01-05 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTER LATMONEST I eluaegne2019-01-05 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST FANCYEST I eluaegne2019-01-05 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN ACAPELLAEST I eluaegne2019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
YUHANNA DOPPEL SCHLAGEST I eluaegne2019-01-19 00:00:00Robert Lang Janar Klement
MALEFICENT AGADOREST I eluaegne2019-01-19 Robert Lang Janar Klement
INXEST ARANDAEST I eluaegne2019-04-18 Aliftina PetrovaJanar Klement
CHARACTERHAUS BOSTONEST I eluaegne2019-05-03 Marco OsmannRene Radala
HELEROS YASMINEEST I eluaegne2019-05-03 Marco OsmannRene Radala
FLUTWELLE ALCHERAEST I eluaegne2019-08-02Norbert Scharschmidt Janar Klement
HELEROS DIEGOEST I eluaegne2019-08-02 Norbert Scharschmidt Janar Klement
ESTRELLEST ZICOEST I eluaegne2019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
LISANN VOM FICHTENSCHLAGEST I eluaegne2019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
RAYNTES OHANNAEST I eluaegne2019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
VERENA OGER SCHLOSSEST I eluaegne2019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
BLACKEST NEFERTITIEST I eluaegne2019-11-09 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
ESTRELLEST SANCHO PANZAEST I eluaegne2019-11-09 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
INXEST AURORAEST I eluaegne2019-11-09Aliftina PetrovaJanne Takkinen
UNERSCHROCKEN AIKEST I eluaegne2019-11-09 Aliftina PetrovaJanne Takkinen
MARGMAN HERTAEST I eluaegne2020-01-18 Edgar Pertl Janar Klement
ESTRELLEST ÖÖHUNTEST I eluaegne2020-02-01 Aliftina PetrovaJanar Klement
RAYNTES KAITOEST I eluaegne2020-02-01 Aliftina PetrovaJanar Klement
AUSSENHAUS TIANAEST I eluaegne2020-05-16 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST BLACK BONZOEST I eluaegne2020-05-16 Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST STRELE STEFFIEST I eluaegne2020-05-16Aliftina PetrovaJanar Klement
MARGMAN LEONAEST I eluaegne2020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
MARGMAN LUMINOSAEST I eluaegne2020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
MUSTKOER AMIGOEST I eluaegne2020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
ESTHUND MOON CAESAREST I eluaegne2020-07-04Joachim StieglerKalev Loit
MARGMAN LUMIEREEST I eluaegne2020-07-04Joachim StieglerKalev Loit
RAYNTES PIRAYAEST I eluaegne2020-07-04Joachim StieglerKalev Loit
ESTRELLEST TRUU TAISEST I eluaegne2020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER NERONEST I eluaegne2020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
BELLA SOLO RIGOLETTOEST I eluaegne2020-10-10Robert LangJanar Klement
ESTRELLEST BLACK BRITAEST I eluaegne2020-10-10Robert LangJanar Klement
SUNNTOYA'S MAUIEST I eluaegne2020-10-10Robert LangJanar Klement
ESTRELLEST FLAMME KIRKEEST I eluaegne2020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
ESTRELLEST KRIS IRON STAREST I eluaegne2020-11-28Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
ESTRELLEST CHIC COCAEST I eluaegne2020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST FÖÖNIKS FLICKEST I eluaegne2020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST HOT LATTEEST I eluaegne2020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST KRIS INDIGOEST I eluaegne2020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ESTRELLEST QUEENWOLF KUTCHI MUTCHIEST I eluaegne2020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
ASSAUWEHOF IRONEST I eluaegne2021-01-20Aliftina PetrovaRene Radala
ESTHUND SUN DIIVAEST I eluaegne2021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN ERYLLEST I eluaegne2021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN ELEANORAEST I eluaegne2021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN REENAEST I eluaegne2021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
XELLO OGER SCHLOSSEST I eluaegne2021-04-02Aliftina PetrovaKalev Loit
WUNDERSTERN THALISSAEST I eluaegne2021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
AUSSENHAUS UMIRAEST I eluaegne2021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
MARGMAN VIRSIKEST I eluaegne2021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
MARGMAN VEGAEST II 2016-20172015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
HELEROS VOXEST II 2017-20182016-04-19 Astrid LundavaJanar Klement
MARGMAN ZEPPELINEST II 2017-20182016-06-21 Astrid LundavaMadis Koitla
MARGMAN FRESIAEST II 2018-20192017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
CHARACTERHAUS BOSTONEST II 2019-20202018-01-20 Harald HohmannRene Radala
ESTRELLEST QUILAN GUARDEST II 2019-20202018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
BLACKEST NEFERTITIEST II 2020-20212019-07-12Peter NefsRene Radala
IVONNE DI CA SAN MARCOEST II 2020-20212019-07-12 Peter NefsRene Radala
ESTRELLEST BLACK BRAVOEST II 2020-20212019-10-05 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
BABICKA VOM HOLTKÄMPER HOFEST II 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
FLUTWELLE FRAYAEST II 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN ROSAEST II 2021-20222020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
LANCOME VOM ZELLWALDRANDEST II 2022-20232021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
MARGMAN YAMAICAEST II eluaegne2015-07-11 Helmut Buß Rene Radala
FEST KIEFER AURORAEST II eluaegne2017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST UPSIDEREST II eluaegne2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
MARGMAN SARAHEST II eluaegne2019-07-12 Peter NefsRene Radala
FEST KIEFER NJUSHAEST II eluaegne2020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER ULTRA ALEXEST II eluaegne2021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
BLACKEST MORGANkatkestatud koera agressiivsuse tõttu2019-07-12 Peter NefsRene Radala
HELEROS XRANDONkatkestatud tervislikel põhjustel 2016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
CHARACTERHAUS BOSTONkatkestatud, hambumus2017-09-24 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
WUNDERSTERN BEMkatkestatud, kontroll puudub2015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WUNDERSTERN BEMkatkestatud, kontroll puudub2015-12-19 Aliftina PetrovaRene Radala
PEPSI MEISEHOFpaugukartlik2019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
MARGMAN TYSONSV 2022-20232021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
MARGMAN DOMINICSV 2022-20232021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
BABICKA VOM HOLTKÄMPER HOFSV 2022-20232021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
MARGMAN ZARINASV 2022-20232021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
ASSAUWEHOF ALEKSASV eluaegne2015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
HELEROS JEFFREYSV eluaegne2015-05-02Richard BrauchJanar Klement
DEMANT'S ICEMANSV eluaegne2015-07-11 Helmut BußRene Radala
SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZSV eluaegne2015-07-11 Helmut BußRene Radala
HELEROS JALDINSV eluaegne2016-01-16Helmut KöningViktor Salalui
NESSY SOLO RIGOLETTOSV eluaegne2016-04-30 Ulrich HausmannJanar Klement
MARGMAN TERRACOTASV eluaegne2017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
MARGMAN QUANTOSV eluaegne2017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
NIKA VON NORD TRAUMSV eluaegne2018-01-20 Harald Hohmann Rene Radala
TEAM LEIKSAID MORENASV eluaegne2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
WUNDERSTERN VERASV eluaegne2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
ZYKLON VOM REPITITIONSV eluaegne2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
FEST KIEFER NETRASV eluaegne2018-08-04 Ralf WilleRene Radala
MARGMAN FLAMMESV eluaegne2018-08-04 Ralf Wille Rene Radala
WUNDERSTERN ELMEZZISV eluaegne2020-01-18 Edgar Pertl Janar Klement
MARGMAN HALEXYSV eluaegne2021-05-22Ulrich HausmannJanar Klement
HELEROS QWINTOSV esmane2015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
SACCO VON VIERHUNDERT HERTZSV esmane2016-01-16 Helmut KöningViktor Salalui
FEST KIEFER JENIFERSV esmane2016-04-30 Ulrich HausmannJanar Klement
HELEROS ELEKTRASV esmane2016-04-30 Ulrich HausmannJanar Klement
NIKA VON NORD TRAUMSV esmane2016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
WUNDERSTERN VERASV esmane2016-07-02Dirk GabrielRene Radala
ZYKLON VOM REPITITIONSV esmane2016-08-05 Rainer MastRene Radala
ZYRUS VOM REPITITIONSV esmane2016-08-05Rainer Mast Rene Radala
MARGMAN YLANDOSSV esmane2017-01-13 Frank GoldlustViktor Salalui
BARLEY AUKŠTAGIRIO AIDASSV esmane2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
WUNDERSTERN ELMEZZISV esmane2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
ATZEL HOF ZHARASV esmane2018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
BELLA SOLO RIGOLETTOSV esmane2018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
MARGMAN HALEXYSV esmane2019-01-19 Robert LangJanar Klement
LESTER GELEZINIS VILKASSV esmane2019-05-03 Marco Osmann Rene Radala
TEAM LEIKSAID HORANDSV esmane2019-08-02 Norbert ScharschmidtJanar Klement
MARGMAN ZIPPOSV esmane2020-10-10Robert LangJanar Klement
MARGMAN YAMAICAvarrukakatse puudulik2015-04-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
DEFENDERVIL ECLIPSEvarrukakatse puudulik2015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
EMPORIO A MARCKHELLvarrukakatse puudulik2015-05-02 Richard BrauchJanar Klement
AGI LORETTA LUCIAvarrukakatse puudulik2015-07-11 Helmut BußRene Radala
WUNDERSTERN YELLAvarrukakatse puudulik2015-10-10 Aliftina PetrovaViktor Salalui
SENSEN MANN ITALOvarrukakatse puudulik2016-04-30 Ulrich HausmannJanar Klement
MARGMAN YLANDOSvarrukakatse puudulik2016-07-02 Dirk GabrielRene Radala
MARGMAN YLANDOSvarrukakatse puudulik2016-08-05 Rainer MastRene Radala
ESTRELLEST HURMURI KÄBIvarrukakatse puudulik2016-11-19 Astrid LundavaRene Radala
BRANA VOM WOLFSFRIEDEvarrukakatse puudulik2016-11-27 Aliftina PetrovaJevgeni Kaverin
ESTRELLEST FRAYETE FLAMMEvarrukakatse puudulik2017-05-26Leonard SchweikertRene Radala
FEST KIEFER LAVITAvarrukakatse puudulik2017-05-26 Leonard SchweikertRene Radala
SUNTOYA`S JAMILAvarrukakatse puudulik2017-05-26Leonard SchweikertRene Radala
DAREL SOLO RIGOLETTOvarrukakatse puudulik2017-07-15 Friedrich GerstenbergJanar Klement
ESTRELLEST FRAYETE FLAMMEvarrukakatse puudulik2017-07-15 Friedrich GerstenbergJanar Klement
DAMIRA DI FOSCO AIDASvarrukakatse puudulik2017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER BRAVADAvarrukakatse puudulik2017-10-28 Aliftina PetrovaViktor Salalui
FEST KIEFER BRAVADAvarrukakatse puudulik2018-01-20 Harald HohmannRene Radala
HELEROS VOXvarrukakatse puudulik2018-05-04 Wolfgang LauberJanar Klement
ESTRELLEST FLYCAvarrukakatse puudulik2018-08-04 Aliftina PetrovaRene Radala
ESTRELLEST DIOLA DESSIvarrukakatse puudulik2019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
INXEST ARABELLAvarrukakatse puudulik2019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
RAYNTES OHANNAvarrukakatse puudulik2019-01-12 Aliftina PetrovaLauri Bauvald
HEROES MEISEHOFvarrukakatse puudulik2019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
WITNEY VOM CHICKHOFFvarrukakatse puudulik2019-12-21 Aliftina PetrovaViktor Salalui
BLACKEST MORGANvarrukakatse puudulik2020-02-08Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
ESTRELLEST FLYCAvarrukakatse puudulik2020-02-08 Aliftina PetrovaAndrij Ševtšenko
FLUTWELLE FRAYAvarrukakatse puudulik2020-05-16 Aliftina PetrovaJanar Klement
MARGMAN WELLAvarrukakatse puudulik2020-05-31 Astrid LundavaMadis Koitla
ESTHUND SUN DIIVAvarrukakatse puudulik2020-07-04Joachim StieglerKalev Loit
WUNDERSTERN JOLANAvarrukakatse puudulik2020-07-17Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST FLAMME KIRAvarrukakatse puudulik2020-10-10Robert LangJanar Klement
RAYNTES POSEIDONvarrukakatse puudulik2020-12-27Aliftina PetrovaJanar Klement
MARGMAN AMICUSvarrukakatse puudulik2021-04-02Aliftina PetrovaKalev Loit
MARGMAN WELLAvarrukakatse puudulik2021-04-02Aliftina PetrovaKalev Loit
WUNDERSTERN PENELOPEvarrukakatse puudulik2021-06-26Jürgen MaibüchenViktor Salalui
WUNDERSTERN PENELOPEvarrukakatse puudulik2021-01-23Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST XET BIANCAvarrukatöö võrratu, ei lase lahti2017-10-28Aliftina PetrovaViktor Salalui
ESTRELLEST KRIS IIDOLEST I eluaegne2021-08-28Aliftina PetrovaRene Radala
SUNNTOYA'S NAOMIEST I eluaegne2021-08-28Aliftina PetrovaRene Radala
PIKNEEST I 2022-20232021-08-28Aliftina PetrovaRene Radala
SUNNTOYA'S VULCANEST I 2022-20232021-08-28Aliftina PetrovaRene Radala
SUNNTOYA'S VALENCIAEST I 2022-20232021-08-28Aliftina PetrovaRene Radala
FLUTWELLE BAYAEST I eluaegne2021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
FLUTWELLE FRAYAvõitlustahe ebapiisav2021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
FLUTWELLE FRISKOEST I eluaegne2021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
ZHENEVIEVAEST I eluaegne2021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
VERONEST I eluaegne2021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
ESTRELLEST SÄRTS SAHARAEST I 2022-20232021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
ESTRELLEST TOP TERAV TIKKEREST I 2022-20232021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
RANDERBIRKE BRENDAEST I 2022-20232021-09-05Aliftina PetrovaGlenn De Bie
CHARACTERHAUS EMMYEST I eluaegne2021-10-02Aliftina PetrovaRene Radala
TAZIO VOM WEBACHTALEST I eluaegne2021-10-02Aliftina PetrovaRene Radala
PIKNEEST I eluaegne2021-10-02Aliftina PetrovaRene Radala
SUNNTOYA'S WHITNEYEST I 2022-20232021-10-02Aliftina PetrovaRene Radala
SUNNTOYA'S XAVIEREST I 2022-20232021-10-02Aliftina PetrovaRene Radala
MARGMAN JARAEST I 2022-20232021-10-02Aliftina PetrovaRene Radala
MARGMAN DERRY DAKOTAEST I eluaegne2021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
RAYNTES PANDORAEST I eluaegne2021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
MARGMAN ZATHANEST I 2022-20232021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
MARGMAN LISANNAEST I 2022-20232021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
JÄKÄLÄN CORLEONEEST II 2022-20232021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
NOVA VON DER ZENTEICHESV eluaegne2021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
TEAM LEIKSAID HORANDSV eluaegne2021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
MARGMAN SARAHSV 2022-20232021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
MARGMAN KOSMASV 2022-20232021-10-09Christoph LudwigKalev Loit
error: Content is protected !!