Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 17, 2017

Mine üles

Üles

Pesakonnad


N-pesakond
sünd. 06.08.2017
Seffe von Vierhundert Hertz & Wunderstern Elmezzi

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW  Muud
Nikkie e
Nizza e
Nadal i (pk)
Nemo i
Nesco i  VL1
Niklas i

 

M-pesakond
sünd. 27.07.2017
Wunderstern Yo-Yo & Wunderstern Elmezzi

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW  Muud
Macha e (pk)  
Mecca e (pk)  
Marcello i (pk)  
Mateo i (pk)  
Matthias i (pk)  
Maximus i (pk)  
Melvin i (pk)  

 


L-pesakond
sünd. 19.07.2017
Assauwehof Aleksa & Pepe vom Kuckucksland

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW  Muud
Lanzo i            
Lasso i(pk)            

K-pesakond
sünd. 14.05.2017
Wunderstern Yella & Whillo vom Klostermoor

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW  Muud
Karella e    VL2        
Kenzo i(pk)            
Kosmo i            

J-pesakond
sünd. 02.05.2017
Wunderstern Naja & Wunderstern Elmezzi

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW  Muud
Jolana e    VL3        

I-pesakond
sünd. 10.01.2017
Wunderstern Vera & Freddi von Modithor

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW  Muud
Iira e    VL5        
Icco i    VL3        
Illinois i            
Indy i    VL2        
Izak i            

 


H-pesakond
sünd. 06.07.2016

Wunderstern Jabata & Margman Yes

Nimi Sugu  
Hash i            

G-pesakond
sünd. 29.04.2014

Wunderstern Dalissima & Iliano vom Fichtenschlag

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus AK  Muud
Giselle e B/B 0/0 VA1 BH, AD, IPO-1 Läti Kkl ZW=100
näituse parim varrukakoer

F-pesakond
sünd. 09.02.2016

Wunderstern Ursel & Sacco von Vierhundert Hertz

Nimi Sugu HD/ED   Näitus Koolitus AK  
Falla e            
Forte e(pk)            
Faddy i  BB/00   VL3      
Fenner i            
Fenton i  AB/00   VL2      
Foster i(pk)  AA/00   VL1, SG3      
Franx i            
Fuller i     VL2, G2      

E-pesakond
sünd. 05.07.2015

Wunderstern Vera & Margman Yes

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK  ZW Muud
Eleanora  e AB/00 VL1, SG4 BH, KK-1  –  –  –
Elly  e(pk) AA/00 VL1, SG2 BH EST–I (Lbz)  –  –
Elzana  e BB/00 VL1, SG3 BH, AD, KK-2  –  –  –
Elmacho  i BB/00 VL1, SG4 BH, AD, KK-2 EST–I 2018/2019 HD-ZW=76
Größe-ZW=104 (58,94%)
 –
Elmezzi  i(pk)  AA/00
normal/normal (SV)
VL1, SG1,
SG7 (BSZS 2016)
IPO-1, BH, AD EST-I 2018/2019 HD-ZW=73
Größe-ZW=105 (82,77%)
JUN SERT (2x)


D-pesakond
sünd. 24.12.2014
Assauwehof Aleksa & Willy vom Kuckucksland

Nimi Sugu HD/ED Näitus Koolitus AK ZW Muud
Desideria  e  AA/00  VL2, SG1  BH  – HD-ZW=80
Größe-ZW=106 (60,27%)
 –
Donizetty  e fast normal/normal VL1, SG1, V4 IPO-1, BH, AD Kkl (SV) 2017/2018 HD-ZW=86
Größe-ZW=114 (83,80%)
JUN SERT
Dabacco  i  AB/00 VL3, SG1, V9 BH, AD, KK-1 EST-I 2018/2019  –  –
Dallas  i  –  –  –  –  –  –
Digger  i  –  –  –  –  –  –

C–pesakond
sünd: 29.04.2014
Wunderstern Naja & Wunderstern Edisson

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus AK
Costa e A/A 0/0 VL1, SG5 BH, AD EST-I (Lbz)  
Champ i C/C 0/0 VL1, SG4      

 


B-pesakond
sünd: 02.07.2013
Seffe von Vierhundert Hertz & Tyson vom Köttersbusch

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus AK Muud
Bjerre e (pk) B/B 0/0 VL1, SG1     BALT J CH
Breili e C/A 0/0 SG6 KK-1   JUN SERT
Bauer i            
Bem i (pk) B/B 0/0 SG1, V1 BH EST-I (Lbz) BALT J CH, BALT CH, näituse parim varrukakoer
Bentley i (pk)     VL1      
Bolt i A/A 0/0 VL3, SG3      
Bonzo i            
Boston i A/A 0/0 VL4, SG1, V1, VA1 IPO-1, BH, AD EST-I (Lbz) ZW=88
FIN CAC, LV CAC, SERT

 


A-pesakond

sünd: 20.06.2013
Wunderstern Team Lisette & Sacco von Vierhundert Hertz

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus AK  
Acadia e            
Acira e            
Acoma e     VL2      
Acosta e     VL6      
Acco i            
Adolf i            
Alco i     L2      
Amigo i            
Aramis i            
Arest i  A/A 0/0 L1, G1  BH, KK-3 EST-I (Lbz)  
               

Y-pesakond

sünd: 13.03.2013
Wundertern Jabata & Wunderstern Edisson

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus AK Muud
Yella

e

B/B 0/0 VL1, SG2, V1  IPO-1, BH  EST-I (Lbz) ZW=96
EST J CH, FIN CAC
Yo-Yo

e (pk)

B/C 0/0 VL1, SG1, V1  KK-1  EST-I (Lbz) EST J CH, EST CH
Yuppi

e

           

W-pesakond
sünd. 15.07.2012

Wunderstern Hallie & Wunderstern Edisson

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus  
Whitney e        KK-1    
Winora e     VL1  KK-1    
Wiva e            
Walther i     VL3      
Winzor i  B/B  0/0 VL2      
Wonder i            
Wusco i     VL4      

V-pesakond
sünd: 20.05.2012

Wundertern Izar & Demant’s Cona

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Vega

e

Vera

e

A/A
normal (SV)
0/0
normal (SV)
VL1, SG7, V6 BH, AD, IPO-1 EST-I (Lbz)
SV Kkl 2017/2018
ZW=82
Vox

i

B/B 0/0 VL2, SG4, V7 KK-3, BH, IPO-2, BC-2 EST-I (Lbz) ZW=100
EST J CH

U-pesakond
sünd: 11.03.2012
Aussenhaus Ingel & Marat von Fidelius

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Ulrica e (pk) B/B 0/0 VL1, SG1 EST J CH
Umbrella e (pk)  –
Ursel e B/B 0/0 VL4, SG4 IPO-1, KK-1, BH EST-I (Lbz) ZW=81
Ursula e B/B 0/0 VL2, SG2, V6 IPO-1,BH,AD EST-I (Lbz) ZW=81
Uller i
Ulrich i VL6
Umberto i B/B 0/0 VL1 BH
Urban i
Ursus i B/B 0/0 VL3
Usher i VL1
Ustaw i
Uxo i VL7

S-pesakond
sünd. 02.03.2011

Wunderstern Felicitala & Ustinov vom Römerland

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Spartacus

i

C/C 0/0 VL1, SG1, V7 IPO-1, KK-3, BH EST-I (Lbz) EST J CH

R-pesakond
sünd. 26.02.2011

Wunderstern Jabata &  Shicco von der Freiheit Westerholt

Nimi Sugu HD ED Näitus  
Rhicco

i (pk)

VL1, SG1  

P-pesakond
sünd. 14.12.2010

Aussenhaus Ingel & Wunderstern Germann

Nimi Sugu HD ED Näitus  
Perley e  
Pippy e  
Precilia e  
Pretty e VL1  
Palmer i (pk)  
Pedro i VL3  
Pele i VL1  
Poyson i  

O-pesakond
sünd. 27.05.2010

Hera Loo Betsy  & Wunderstern Edisson

Nimi Sugu HD ED Näitus Muud  
Odelia e VL2, SG8 EST J CH  
Otth i  
Ottoh i (pk)  
Ottwin i  

N-pesakond
sünd. 07.03.2010
Kronis Kändrewa & Jambo vom Schollweiher

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Naja e B/B 0/0 VL1, SG2, V11 BH, AD, IPO-1 EST-I (Lbz)
Norah e VL1
Nathan i (pk)
Nelson i (pk)
Nord i A/B 0/0 VL1, SG1, V3 IPO-1, BH, AD, KK-1 EST-I (Lbz) EST J CH, EST CH
Notch i (pk)

M-pesakond

sünd. 08.09.2009
Aussenhaus Ingel & Wunderstern Genf

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Mamba e
Mania e A/B 0/0 VL4, SG4 BH, KK-1
Marella e
Martina e (pk)
Milla e B/C 0/0 SG4
Mystika e VL6
Macho i A/A 0/0 VL2, SG4 KK-1 EST J CH
Massa i
Mazerati i B/A 0/0
Myyth i C/C 0/0 VL6, SG1, V1 IPO-2, BC-3, BH, AD, KK-3 EST-I (Lbz) EST CH

L-pesakond
sünd. 12.09.2009

Wunderstern Dalissima & Vanos van Noort

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Team Lisette e B/B 0/0 VL3, SG2, V5 KK-2, BH EST-I (Lbz)
Team Las Vegas i D/C 1/0 VL1, SG1, V1, VA2 KK-3, BH, IPO-3 EST-I (Lbz) EST J CH, LVA JCH, EST CH, LVA CH, näituse parim varrukakoer
B/C 1/1
noch zugelassen normal

K-pesakond
sünd. 20.06.2009

Wunderstern Becher Zafir & Bruno von Vierhundert Hertz

Nimi Sugu HD ED Näitus  
Kamira e VL1, SG  
Kairon i B/B  
Karsten i  
Kentaro i C/C 0/0 VL1, SG3  

J-pesakond
sünd. 10.08.2008
Kronis Kändrewa & Bruno du Val D’Anzin

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Jabata

e

A/A 1/2 VL1, SG2 KK-3, BH, AD EST-II (2011-2012) EST J CH
Jadell

e

B/B 0/0 VL2, SG2, V1, VA1 KK-1, BH, AD, SchH-2 SV Kkl-1 (Lbz) EST J CH, EST CH
Janeta

e

A/C 2/0 VL2, SG1 BH JUN SERT, EST SERT (2x), CACIB (2x)
Joop

i

A/A 0/0 VL1, SG1, V1, VA5 KK-3, BH, AD, PJK-1, IPO-3 EST-I (Lbz) EST J CH, EST CH
Juventus

i

B/A 0/0 VL4, SG1 KK-3, BH, IPO-1 EST-I (Lbz)

I-pesakond

sünd. 25.06.2008
Aussenhaus Ingel & Wunderstern Darantino

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll  
Igasho e  
Immy e  
Inez e (pk)  
Izar e B/B 0/0 SG, V8 KK-1, BH EST-I (Lbz)  
Italia e C/C 0/0 VL2, SG7 AD, KK-2 EST-I (2014-2015)  
Iwona e  
Ian i  
Ibsen i  
Issac i  
Iwan i (pk) KK-1  

H-pesakond

sünd. 23.06.2008
Hera Loo Betsy & Yankee vom Altenberger Land

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll  
Hallie e B/B 0/0 VL1, SG4 KK-1 EST-I (2013/2014)  
Harleen i  
Hando i  
Harrison i  

G-pesakond
sünd. 28.07.2007
Kronis Kändrewa & Quantum von Arminius

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Genf

i

A/A 0/0 VL1, SG1, V1, VA2 KK-2, BH, AD, IPO-2 SV Kkl-1 (Lbz) EST J CH, LTU JCH, EST CH, LVA CH, EST Vet CH
Germann

i

A/A 0/0 VL1, SG2, V5 KK-2, BH, AD EST-I (Lbz) EST J CH
Gibson

i

A/B 0/0 VL1, SG1, V4 KK-3, BH EST-I (2015/2016) EST J CH, BALT Vet CH
Greit

i (pk)

SG1

F-pesakond

sünd. 27.08.2006
Hera Loo Betsy & Wunderstern Becher Zilver

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Felicitala e A/A 0/0 VL2, SG1, V11 KK-1, BH EST-I (Lbz)
Fandor i A/A 0/0 VL2, SG3
Ferdinand i VL3 JUN SERT (2x)
Fidelio i
Forrest Gump i(pk) KK-2, BH
Francisco Ferre i KK-1

E-pesakond

sünd: 25.01.2006
Aussenhaus Ingel & Arko vom Butjenter Land

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Elaiza e (pk)
Electra e A/A 3/3 VL8
Ellora e (pk)
Elysee e (pk)
Escada e B/B 0/0 VL7, SG KK-2, BH, AD EST-II (Lbz)
Etty e (pk)
Eastwood i (pk)
Edisson i B/B 0/0 VL1, SG1, V1 KK-1, BH, AD EST-I (Lbz) EST CH, EST Vet CH näituse parim varrukakoer (6x)
Einstein i (pk)
Eldorado i B/B G
Emporio i  –  – VL5
Exo i  –  – VL4, SG2

D-pesakond
sünd. 25.08.2005

Kronis Kändrewa & Quentin Karanberg

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Dalissima

e

B/B 0/0 VL1, SG1, V1, VA1 SchH-3, KK-3, BH, AD EST-I (Lbz) EST J CH, EST CH, LVA CH, Vet SERT, LVA Vet SERT, LTU Vet SERT
Damascus

i

B/B 0/0 SP1 KK-1, BH SERT
Darantino

i

B/B 0/0 VL1, SG1, V KK-1, BH, SchH-1, AD Kkl-1 (2008-2009) EST J CH

Cpesakond
sünd: 28.05.2005
Fest Kiefer Gillda & Estrellest Extasy

Nimi Sugu      
Caccy

e

           
Cleopatra

e

           
Carry

i

           

B-pesakond
sünd. 11.10.2004

Kronis Kändrewa & Sensen Mann Atlas

Nimi Sugu HD ED Näitus Koolitus Aretuskontroll Muud
Becher Zafir e A/A 0/0 VL3, SG7, V5 SchH-1, KK-1, BH, AD EST-I (Lbz) SERT (2x)
Becher Zarina e (pk)
Becher Zauber i
Becher Zilver i A/A 0/0 VL2, SG1, V2 SchH-3, KK-3, BH, AD EST-I (Lbz) näituse parim varrukakoer (3x), SERT (2x), EST Vet CH

A-pesakond
sünd: 15.06.2004
BarWaxan A’riginal & Kronis Agnessa

Nimi Sugu  
 Agneta e  
 Atencia e  
error: Content is protected !!