Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Seffe von Vierhundert Hertz

Seffe VA1 - 03.05.2015 - Copy
Seffe P 02.10.2014

 

 

 

 

 

 

 


 

Nimi: + EST J CH, EST CH, VA SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ

Sündinud: 31.05.2011
HD/ED=fast normal/normal
DNA geprüft
HD-ZW: 89
Größe-Zuchtwert: 105 (78,84%)
Koolitus: IPO-1, BH, AD
Aretuskontroll: SV Kkl Lbz
Näitusehinne: VA1

Vanemad:
Isa:+ VA Wallaby vom Kapellenberg
Ema: + Daika von der Rheinhöhe

http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=744039


Näitused:


2016
17.01.2016 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Helmut König (SV) kasutusklass V1, parim varrukakoer
01.05.2016 ESLÜ peaerinäitus Tallinn, kohtunik Torsten Kopp (SV) kasutusklass VA2
03.07.2016 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Dirk Gabriel (SV) kasutusklass V3
06.08.2016 BALTI SIEGER Tallinn, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass VA4


2015
18.01.2015 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik G.H. Bakker (Holland, WUSV) kasutusklass V1 SERT
03.05.2015 ESLÜ peaerinätus Tallinn, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV) kasutusklass VA1
10.05.2015 Läti peaerinäitus Liči, kohtunik Hans-Peter Fetten (SV) kasutusklass V3
13-14.06.15 SOOME peaerinäitus Lohja, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) kasutusklass V1
12.07.2015 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Helmut Buß (SV) kasutusklass V3
16.08.2015 ESLÜ erinäitus Tagadi, kohtunik Anja Boonemmer (Holland) kasutusklass V9


2014
19.01.2014 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Erich Bösl (SV) kasutusklass V7
27.04.2014 HARANDUS erinäitus Narva, kohtunik Muriel Filleaudeau, kasutusklass V2
04.05.2014 ESLÜ peaerinäitus Tallinn, kohtunik Hans-Ludger Göke (SV) kasutusklass V5
02.08.2014 ESLÜ erinäitus Tagadi, kohtunik Rüdiger Mai (SV) kasutusklass V3
13.09.2014 URAN erinäitus Ülenurme, kohtunik Frank Goldlust (SV) kasutusklass V7
21.09.2014 LÄTI peaerinäitus Ozolnieki, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass VA2


2013
20.01.2013 ARTICUS eriäitus Kurtnas, kohtunik John Lijffijt (Holland, SV) 18-24 kuud SG2
04.05.2013 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Karl-Heinz Gladbach (SV) 18-24 kuud SG2
05.10.2013 SOOME erinäitus Hyvinkää, kohtunik Wilhelm Nordsieck (SV) kasutusklass V4


2012
21.01.2012 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik Karl-Heinz Zygadto (SV) 6-9 kuud VL2
17.03.2012 SOOME erinäitus Lohja, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) 8-10 kuud VL1
05.05.2012 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Henning Setzer (SV) 9-12 kuud VL1
12.05.2012 LÄTI erinäitus, kohtunik Joahcim Stiegler (SV) 9-12 kuud VL2
08.07.2012 rahvuslik näitus Luigel, kohtunik Elena Kuleshova (RUS) JUN SERT, SP1
15.07.2012 ARTICUS erinäitus Jüris, kohtunik Norbert Wettlaufer (SV) 12-18 kuud JUN SERT, SG1
11.08.2012 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Klaus Gothe (SV) 12-18 kuud JUN SERT, SG1
16.09.2012 URAN erinäitus Ülenurmel, kohtunik Sven-Erik Lundkvist (Taani) 12-18 kuud SG1
23.09.2012 BALTI SIEGER Lätis, kohtunik Ernst Seifert (SV) 12-18 kuud SG6


 

error: Content is protected !!