Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 12, 2018

Mine üles

Üles

Wunderstern Dalissima

 



  • Nimi: + EST J CH, EST V CH, LVCH,  VA(8x) WUNDERSTERN DALISSIMA
    Sündind: 25.08.2005
    HD=BB ED=00
    DNA
    ZW=102
    Koolitus: BH, AD, KK-3 , IPO-1, SCHH-3
    Aretuskontroll: EST-I eluaegne
    Näitusehinne: VA1

    Vanemad:
    Isa: + V Quentin Karanberg
    Ema: + EST V CH, EST Vet CH Kronis Kändrewa
    http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/454341.html

    Omanik:
    Riina Ruven ja Veiko Väljas



  • Näitused:


    11.02.2006 SOOME erinäitus, Helmut König (SV), kutsikad 5-6 kuud, L+1
    08.04.2006 ESLÜ kutsikanäitus, Tytti Luoto (Soome), kutsikad 6-9 kuud, VL3
    23.04.2006 Narva HARANDUS erinäitus, Pekka Hannula (Soome), kutsikad 6-9 kuud VL3
    06.05.2006 ESLÜ peaerinäitus, Heinz Scheerer (SV), kutsikad 6-9 kuud VL1
    17.06.2006 Pärnu rahvusvaheline näitus, Jouko Yrjölä (Soome), juuniorklass SP1, JUN SERT, CACIB, TP, RÜP1
    22.07.2006 Haapsalu rahvuslik nätus, Avi Marshak (Iisrael), juuniorklass SP1, JUN SERT
    04.08.2006 Soome peaerinäitus, Põhjamaade võitja 2006, Helmut König (SV), 9-12 kuud L+1
    12.08.2006 ESLÜ erinäitus, Rolf Evensen (Norra), kutsikad 9-12 kuud VL1
    09.09.2006 Tartu URAN erinäitus, Rene Rudin (Šveits), 12-18 kuud SG1, JUN SERT
    08.10.2006 Baltiche Siegerschau Lätis, Rüdiger Mai (SV), 12-18 kuud SG3


    12.02.2007 SOOME erinäitus, Erkki Läike (Soome), 12-18 kuud SG3
    12.05.2007 SOOME erinäitus, Margit van Dorssen (SV), 18-24 kuud SG3
    06.05.2007 ESLÜ peaerinäitus, Erich Bösl (SV), 18-24 kuud SG1
    10.06.2007 Balti Sieger, Joachim Stiegler (SV), 18-24 kuud SG2
    12.08.2007 ESLÜ erinäitus, Anders Eriksson (Rootsi), 18-24 kuud SG1
    23.09.2007 Läti peaerinäitus, Günter Schwedes (SV), kasutusklass V3


    27.04.2008 Klubi HARANDUS erinäitus Laagnal, kohtunik Valentin Fjedorov (Valgevene), kasutusklass V2 SERT
    11.05.2008 ESLÜ peaerinäitus Tuksil, kohtunik Hans-Peter Rieker (SV), kasutusklass VA1

    01.06.2008 BALTI SIEGER Leedus, Franz-Peter Knaul (SV), kasutusklass VA3
    19.07.2008 Haapsalu rahvuslik näitus, kohtunik Pero Bozinovski (MCD) TP, RÜP-1, BIS-3
    03.08.2008 SOOME peaerinäitus Tamperes, kohtunik Margit van Dorssen (SV), kasutusklass VA1
    10.08.2008 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Heinz Scheerer (SV), kasutusklass V1
    14.09.2008 SV BSZS Aachen Saksamaa, Rüdiger Mai (SV) kasutusklass V70
    25.10.2008 Läti peaerinäitus, kohtunik Helmuth Buss (SV) kasutusklass V2 LV SERT


    03.05.2009 ESLÜ peaerinäitus Ruila, kohtunik Albrecht Woerner (SV) kasutusklass VA2


    17.01.2010 ARTICUS erinäitus Kurtna, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V1
    02.05.2010 ESLÜ peaerinäitus Viimsi, kohtunik Norbert Scharschmidt (SV) kasutusklass VA2
    09.05.2010 Läti erinäitus, kohtunik Hans-Peter Fetten (SV)kasutusklass V1, CQ
    12.06.2010 SOOME erinäitus Hyvinkää, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass V1
    20.06.2010 BALTI SIEGER Jüris, kohtunik Margit van Dorssen (SV) kasutusklass VA3
    19.09.2010 LÄTI peaerinäitus Liči, kohtunik Rüdiger Mai (SV) kasutusklass VA1


    01.05.2011 ESLÜ peaerinäitus Ruilas, kohtunik Richard Brauch (SV) kasutusklass V3
    14.08.2011 SOOME peaerinäitus, kohtunik Christoph Ludwig (SV) kasutusklass VA2


    21-22.09.2013 LEEDU peaerinäitus Marijampole, Rainer Mast (SV) veteranid V1 VET SERT
    28-29.09.2013 LÄTI peaerinäitus, Ozolnieki, kohtunik Leonhard Schweikert (SV) veteranid V1 VET SERT

     


    18.01.2014 ARTICUS erinäitus Kurtnas, kohtunik Erich Bösl (SV) veteranid V2 VET SERT


  • 2008 ESLÜ aasta parim emane näitusekoer 1. koht
    2008 ESLÜ aasta parim universaalne koer 4. koht
    2008 ESLÜ aasta parim KK koer 5-6. koht
    2010 ESLÜ aasta parim näitusekoer 1.koht
    2010 ARTICUS aasta parim emane näitusekoer 1.koht
    2010 ARTICUS aasta parim universaalne koer 2.koht
    2011 ARTICUS aasta parim emane näitusekoer 2.koht




 

error: Content is protected !!