Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kennel Wunderstern | December 16, 2017

Mine üles

Üles

Wunderstern Gibson

AK Gibson


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: + EST J CH, EST Vet CH WUNDERSTERN GIBSON

Sündinud: 28.07.2007
HD=AB ED=00
DNA geprüft
Koolitus: KK-3, BH
Aretuskontroll: EST-I 2015/2016
Näitusehinne: SG

Vanemad:
Isa: + VA2 (BSZS) Quantum Von Arminius
Ema: + EST V CH Kronis Kändrewa
http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/551211.html


Näitused:


24.11.2007 ESLÜ kutsikanäitus Kurnal, kohtunik Heli Pärnpuu, 4-6 kuud VL3


23.03.2008 ESLÜ kutsikanäitus Kurnal, kohtunik Aulis Koistinen (Soome), 6-9 kuud L1
09.05.2008 ESLÜ peaerinäitus Tuksil, kohtunik Hans-Peter Rieker (Saksamaa) 9-12 kuud VL2
19.07.2008 Läti erinäitus, kohtunik Antanas Butkus (Leedu), 9-12 kuud VV1
09.08.2008 ESLÜ erinäitus Viimsis, kohtunik Heinz Scheerer  (Saksamaa), 12-18 kuud SG5
20.09.2008 URAN erinäitus Elvas, kohtunik John Thys (Belgia), 12-18 kuud SG4
25.10.2008 Rakvere rahvuslik näitus, kohtunik Tomasz Borkowski (Poola), SP1, JUN SERT, VSPJ, VSP
08.11.2008 Tartu Rahvusvaheline näitus, kohtunik Štefan Šinko (Sloveenia), SP1, JUN SERT, TPJ, TP


10.01.2009 Tartu rahvuslik näitus, kohtunik Oleg Vasilev (Venemaa) SP1, JUN SERT, VSPJ, VSP
17.01.2009 SOOME erinäitus Hämeenlinna, kohtunik Rene Jörgensen (Taani), SG4
02.05.2009 ESLÜ peaerinäitus Ruila, kohtunik Albrecht Wörner (SV), 18-24 kuud SG7
19.07.2009 ARTICUS erinäitus Jüri, kohtunik Hans-Peter Schweimer (SV), 18-24 kuud SG1
06.09.2009 URAN erinäitus Elvas, kohtunik Freddy Christensen (Norra), avaklass SG1


20.06.2010 BALTI SIEGER Jüris, kohtunik Margit van Dorssen (SV) avaklass SG2
18.07.2010 Läti erinäitus, kohtunik Vadim Volkov (Leedu) kasutusklass V4
07.11.2010 Tartu rahvusvaheline näitus, kohtunik Pedro Sanches Delerue (Portugal) SP1, VSP, CACIB


04.05.2014 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Hans-Ludger Göke (SV) avaklass SG2
12.07.2014 ARTICUS erinäitus, kohtunik Luciano Musolino avaklass SG1


15.08.2015 ESLÜ erinäitus Tagadi, kohtunik Anha Boonemmer (Holland) veteranid V2 Vet SERT
23.08.2015 Balti Võitja, kohtunik Gerard Jipping (Holland) Vet SERT, TPV, Balt VetW15
26.09.2015 BALTI Sieger Läti Bauska, kohtunik Joachim Stiegler (SV) veteranid V1 LV VCAC


30.04.2016 ESLÜ peaerinäitus, kohtunik Ulrich Hausmann (SV) veteranid V3
02.07.2016 ARTICUS erinäitus, kohtunik Dirk Gabriel (SV) veteranid V3


 

 

error: Content is protected !!